Shodnete se se čtenářkou Maryene, že písnička musí mít krásnou melodii, smysluplný text a dokonalou interpretaci, aby za něco stála?

Dobrý den,

písniček, které mám ráda, je většina. Mám ráda melodické písničky se smysluplným textem a dokonalou interpretací. Mezi takové určitě patří píseň Věry Špinarové - Jednoho dne se vrátíš:

Líbí se mi natolik, že jsme si ji zvolili i jako naši svatební píseň a zazněla nám na našem svatebním dnu před čtyřmi lety. Myslím si, že ani jedno oko nezůstalo suché. To mluví za vše.

Naopak písničky nebo skladby, které postrádají vše výše jmenované, mi nic neříkají, např. jako Sámer Issa - Busted:

Určitě bych si ji nepořídila ani nekoupila a neposlechla dvakrát.

Přeji příjemný den.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písních...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Reklama