„Nikdy jsem si nemyslela, že zrovna já budu zahýbat, ale s manželem to je po patnácti letech jen nuda, nuda, šeď, šeď. Nechala jsem se proto svést svobodným kolegou, který pracuje ve stejné firmě, jen na jiném oddělení. Vídáme se už deset měsíců a od začátku jsme byli jasně rozhodnutí, že půjde jen o sex,“ tvrdí Dana.

63e615492bc59obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Ta má ale teď problém. To, o čem rozhodla její hlava, totiž odmítlo respektovat její srdce. Nyní je přesvědčená o tom, že svého milence skutečně miluje. Chtěla by odejít od manžela a začít s ním normální vztah. Když mu to ale nadhodila, jen se jí vysmál.

„Řekl, že vztah nehledá a nikdy asi hledat nebude. Chce být svobodný, bez závazků, a když do toho tahám city, měli bychom to ukončit. Zaskočilo mě to. Myslela jsem, že po deseti měsících si ke mně přeci jen vybudoval nějaké pouto a že pro něj nebude tak snadné to ukončit,“ říká Dana.  

Evidentně se ale spletla. Její milenec jí přestal odpovídat na sms zprávy, nebere jí telefony a v práci se jí vyhýbá, jak jen to jde.

„Jsem zoufalá, zamilovaná jako nějaká puberťačka. I manžel si všimnul, že se se mnou něco děje, a dokonce jsem mu to skoro řekla, ale když mě milenec nechce, zůstanu aspoň s manželem. Sama být skoro v padesáti teda fakt nechci,“ uzavírá.

Zdroj: respondentka Dana

Čtěte také: