Určitě si také pamatujete na tu populární Suchého písničku o dívce, která měla vlasy samou loknu a sušila si je namísto fénem nad otevřeným ohněm. Kdo ví, možná to tak dělala proto, že tehdy ještě nebyly k sehnání takové bezva vysoušeče vlasů jako dneska. Vy ale určitě nehodláte riskovat, že vám vaši hřívu ožehnou plameny. Pokud právě teď plánujete nákup nového fénu, máme pro vás tip od AEG.

Tahle solidní značka už tradičně přináší na náš trh velké i malé spotřebiče, které mají vynikající funkce, skvělý design a hlavně jsou spolehlivé a praktické. Stejně tak je to i s fény AEG, jež patří do letoší kolekce malých spotřebičů. S leckterými z nich si budete i v domácím prostředí připadat jako kadeřnický profesionál, protože si můžete zvolit až z pěti teplotních stupňů a dvou stupňů foukání, u modelu Figaro 1600 nechybí ani difuzér. Tvar i materiál nových vysoušečů vlasů AEG odpovídá nejen nejnovějším designovým trendům, ale především je praktický do ruky. Co se týká výkonu fénů AEG, pohybuje se od 1400 do 1800 W.

Pokud ty výše zmíněné lokýnky nemáte dány od přírody, ale přesto po nich hodně toužíte, možná je pro vás tím pravým ořechovým fén AEG kombinovaný s kulmou a snímatelným kulatým kartáčem, který nese označení Foen Curler 1000. S jeho pomocí můžete své neposlušné vlasy upravit právě do toho tvaru, jaký si přejete.
Reklama