Tak to dopadá, kldyž člověku naúčesu opravdu hodně záleží, jako naší čtenářce s nickem átéčko na účesu na svatbu syna. Ale to není zdaleka všechno, v den D si kadeřnice zabouchla klíče, takže jí připravila pěkně horkké chvilky

Měla jsem jednu kadeřnici, ke které jsem chodila docela ráda. On ten její střih nebyl špatný, ale co s ním udělala vyfoukáním, byla hrůza. Posílám fotky k posouzení.

Taky se mi stalo, že jsem se domluvila s kadeřniccí, už jinou na účes na svatbu syna. Ostříhala mě a obarvila vlasy už pár dnů předem. To bylo první zklamámí. Měla to být barva spíše do růžova, než do červena. No dobrá, dokoupila jsem si tedy jinou bižuterii a jinou pašmínu.

V sobotu ráno, sotva jsem stala se ozval telefon. Kadeřnice. Nemůže přijít mě učesat, zabouchla si klíče, fén i kartáč v práci...a nemůže dlouho volat, nemá kretit. Já už se vším počítám, tak jsem si řekla, umyju si vlasy a nějak to dopadne. Jenže jsem jí ještě zavolala a ona se nabídla, že pokud mám doma kartáč a fén, že mi ten účes vytvoří doma. Byla u mě do pěti minut a výsledek byl jakž takž. Peníze si odmítla vzít, za ty nervy, co mi připravila.

vlasy před stříháním

vlasy

vlasy

konečný výsledek

vlasy

účes na svatbu syna

                                                                         átéčko

Milá átéčko, moc se nedivím tomu, jak se tváříte na druhé fotce, ale a té třetí vám to sekne i s tou červenou

Text nebyl redakčně upraven

  • Svěříte se nám také svými starostmi, (ale i radostmi) se svou kadeřnicí, či kadeřnicemi?
  • Našla jste si tu svou? Jak dlouho vám to trvalo?
  • Už vám některá z nich „zvrzla“účes? Chtěla se vám plakat, nebo křičet?
  • Co jste si pak s takovým účesem počala? Nechala jste si ho předělat někým jiným, nebo jste prostě počkala, až vlasy dorostou, nebo odrostou?
  • Co je podle vás větší katastrofa, špatný střih, nebo barva?

Napište mi o svých zážitcích z kadeřnictví. Na vaše příspěvky, ale třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek vás čeká jedinečná kombinace dárků:

cena

 

Reklama