Ahojky,

každou chvilku se mi zdají sny, někdy srandovní, jindy hrůzu nahánějící, jindy nesplnitelné...

Minulý Silvestr byl ale přece jen v něčem jiný, celý den jsem se necítila ve své kůži, zvracela jsem, i když jsem se nepřejídala ani nepila alkohol, bylo mi úzko a ta nádherná představa krásného Silvestra na horách mě začala opouštět.

Měla jsem stále divné tušení, že se tam doma něco děje. Nakonec jsem usnula a probudila jsem se až pár minut před půlnocí, přiťukla si s přítelem minerálkou a spala dál.

Ráno jsem pak dodatečně rozesílala esemesky s přáním krásného nového roku, na jednu už mi však bohužel nikdy nepřišla odpověď... od mého nejlepšího kamaráda, člověka, který pro mne nejvíc znamenal.
Jel na Silvestra ke kamarádovi, a již se nevrátil, autonehoda mu to nedovolila, bojoval ještě půl roku, ale někdo tam nahoře mu ten boj o život nedovolil vyhrát. Moje předtucha něčeho zlého se vyplnila a s ní zmizelo kousek sluníčka z mého života.

Buďte na sebe opatrní.

Vaše RadkaRadko, to jsou ty předtuchy, o kterých jsem psala ve svém článku. Je mi líto, že ty zlé se téměř vždy plní, ale takový je život a my to "něco", co mu dává směr, neovlivníme.

Měli jste podobou předtuchu jako Radka? Vyplnila se?
 

Téma na čtvrtek:
SNY A PŘEDTUCHY

Zdají se vám sny?
Jaké jsou?
O čem nejčastěji sníte?

Splní se to, co se vám zdá?
Máte předtuchy, které se vyplní?
Nespěte, napište!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama