Už dlouho jsem nepřispěla žádnou historkou, ale zítřejším tématem jste mi kápli do noty. Vzpomněla jsem si, jak jsme cestovali na Podkarpatskou Rus (už jsem na ženě-in měla článek - Dovolená v Rusku) a při přestupování a dlouhém čekání v Čopu jsem musela použít nádražní WC.

Na nádraží bylo hrozně moc lidí. Poposedávali na zemi, bloumali sem a tam a všichni čekali na odbavení. Asi po hodině čekání se otevřely dveře a všichni se hrnuli k odbavovacím pultům. Celníci kontrolovali kufry takovým způsobem, že je prohrabali až dospod, občas něco vytáhli a pohodili na pult, otevírali krabičky od mýdla i zubní pasty a udělali takový převrat, že se kufr nedal zavřít. Ale na uklízení nebyl čas. Honem, honem, další na kontrolu. A tak rozhrabaný kufr popadl můj manžel pod paži a hurá do vedlejší místnosti.

Místnost byla neprodyšně uzavřená, na oknech mříže a u dveří dva vojáci s puškami. A o mě se pokoušely mrákoty a břichobol a tak jsem hledala onu místnost.

Našla. Dveře dřevěné jako u nás do kurníku a po otevření mě čekalo
překvapení. Dva boxy, oddělené drátosklem, žádná dvířka. Šlapací záchod a jen na sloupku mezi záchody cedulka se šipkou:

mužčiny

ženščiny

Co se dá dělat, přece se nepo... A tak jsem přičapla, naštěstí jsem měla sukni, tak jsem to měla zjednodušené. Vtom se rozrazily dveře a vstoupil nějaký muž. Raději jsem koukala do země. Vešel do vedlejšího boxu, vyloudil několik zvuků a začal: ,,Bože moj, što sdělat, što sdělat..." Rychle jsem chtěla zmizet, a tak jsem hledala papír. Hurá, byl na řetízku přišroubovaném na stěně. Jenže když jsem se pro něj otočila, málem jsem upadla. Drátosklo bylo do výše podřepu a nad ním trčela hlava s vyboulenýma očima a začala se na mě usmívat.

Z toho by se jeden po... Když jsem příhodu vyprávěla kamarádkám, tak z nich jedna podotkla: ,,Ty jsi nemožná, měla jsi ho pozvat na rande."

OlaSm


Děkujeme za pěknou historku :)

Podobnou zkušenost mám z moskevské zoo, až na to, že tam těchhle prakticky neoddělených děr do země bylo asi pět :)

Jaké jsou Vaše zážitky z WC? Máte zkušenosti s WC v cizině? Stala se Vám nebo Vašim známým nějaká vtipná "záchodová historka"? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama