Zdravím, milé ženy-in, v horkém, prázdninovém dnu.
Dobře jsem se pobavila u článku „Co vám visí na stěnách?" :-) Podívala jsem kolem sebe, po všech stěnách a musím říct, že nám tu toho moc nevisí. Donedávna jsem měla ráda jenom holé stěny. Situace se však změnila, když se má sbírka andělů začala rozrůstat a police a různá zákoutí se zaplnily okřídlenci. Začala jsem anděly dávat na zdi. Visí u nás tedy samí andílci + několik obrázků od pana Bořka Zemana (dárek od kamarádky) a ruku na srdce, i nějaké ty pavučiny. Pavoukům se u nás totiž strašně líbí a někdy dělají hotová umělecká díla.
 
Zbylé holé zdi si nechávám pro mou sběratelskou vášeň. Časem tam určitě nějaké dřevořezby andílků od pana Petera Zorinčáka přibudou -aspoň v to doufám. Posílám fotografii mého posledního, čerstvě připevněného andílka na zdi". Ani jméno ještě chudák nemá.
 
 
Zdravím ženy-in a přeji pohodové léto.
 
 E.
  
 
 
 
 
 

Milá E.,
jestli jsou všichni vaši andělé tak krásní jako ten z fotky (snad se mi ho podaří zobrazit alespoň později, až vyřešíme technickou závadu), musí to u vás být jak v nebi. Podobného, lehounce a roztomile naivního jsem dostala také jako dárek, ale je pooooodstatně menší.
Reklama