S opačným problémem se jeden čas potýkala naše čtenářka s nickem Maryene. Není co závidět, když jste vyhublá na kost a nemůžete přibrat. Dnes by spíš potřebovala něco shodit, ale neřeší to.

Hezký den na ženě in.

Myslím si, že málokterá žena a dívka nikdy nevypustila tu větu, že by potřebovala shodit nějaké to kilo nebo že je tlustá. Paradoxně jsem to nejčastěji slýchávala od kamarádek, na kterých nebylo ani deko navíc:)

Předsevzetí si nedávám a o hubnutí už vůbec ne. Měla jsem období, kdy jsem byla vyhublá ažaž a měla jsem problém přibrat. Dnes mám problém trochu opačný, nějaké to kilo dolů by neškodilo, ale neřeším to. Nepřejídám se, jím celkem zdravě, problémem se mi stal spíše nedostatek pohybu po komplikovaném úrazu a dalších několika následujících operacích.

Takže loni jsem nesedla ani na kolo a měla jsem problémy i s obyčejnou chůzí. Kila šla pomalu ale jistě nahoru. Nejdříve jsem se na sebe nemohla ani podívat do zrcadla, ale nakonec jsem si na radu manžela koupila pár nových kousků oblečení a naučila se se svými pár kily navíc žít a mít se opět ráda taková, jaká jsem.

Od dětí jsem jako dárek dostala už loni k Vánocům „chytrou osobní váhu“ a k narozeninám odšťavňovač. Když se nemůžu tolik pohybovat, alespoň se snažím o správnou životosprávu. 

 Nejméně jedna ortopedická operace mě letos ještě sice čeká, ale  to hlavní, co mě čeká tohle jaro, je synova svatba. Takže ne začátek nového roku, ale právě tato událost je pro mě impulsem na sobě přece jenom nějak zapracovat. 

 Maryene

Milá Maryene, synova svatba je dobrý důvod pořídit si hezké šaty

Text nebyl redakčněn upraven

Napište nám, podělete se s námi o své zkušenosti, rady, názory, a třeba i varování

Jak jste na tom s hubnutím vy, milé ženy-in?

  • Vypustila jste tohle téma ze svého repertoáru?
  • Nebo patří k vašim pravidelným novoročním předsevzetím?
  • Možná jste na to šla mazaně a celé vánoce jste prožila aktivně a dokonce něco zhubla. Pochlubte se
  • Jaký váhový přírůstek už vás nutí něco dělat?
  • Mění se vaše váha jako na houpačce, nebo zůstává stejná?
  • Kterou partii těla byste chtěla mít menší, štíhlejší, hubenější?
  • Patříte mezi ženy, které řeší opačný problém, a chtěly byste spíš přibrat?

Napište nám. Na všechny názory a vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat dvě zajímavé knihy, které se budou hodit, ať už potřebujete zhubnout, nebo „jen“ ozdravit tělo

n

Reklama