I to může být důvod, proč naše váha vylétne nahoru. Píše v úvodu svého příspěvku naše čtenářka s nickem Silvamrva. Ale jednoho dne si řekla DOST a začala na sobě tvrdě pracovat. Co jí kromě změny životosprávy dalo hubnutí, to už se dočtete v této čtenářské novince

Dobrý den milé ženy. Ve svých  třiadvaceti letech jsem byla regulérní metráček, a to žádné ženě na seběvědomí nepřidá. Zůstala jsem na dítě sama a´měla jsem pocit, že nemám být pro koho hezká. Když jsem si pak ale uvědomila, že vypadám jako  malý buvol, řekla jsem si dost! A nezůstalo jenom u slov.

Vrhla jsem se na různé diety, jenže žádná nefungovala. Shodou okolností mi v té době přišel do emailu zpravodaj o soutěži v hubnutí a přípravku Obesimed forte a mně došlo, že když nad sebou budu mít bič, budu možná důslednější. Dostala jsem také možnost promluvit si s nutriční poradkyní.

Byla to moc příjemná žena  a dokázala lidi bezvadně motivovat, díky jejím radám jsem změnila od základu svou životosprávu. Byla jsem zvyklá jíst dvakrát denně, ale zato pořádně. Musela jsem jsem si rozložit jídlo na pět až šest menších porcí a přidat hodně zeleniny.

První měsíc jsem si připadala jako statistik, v jednom kuse jsem si něco zapisovala. Co jsem snědla, kolik toho bylo a také kalorickou hodnotu jednotlivých porcí. Postupem času jsem si ale na tenhle systém zvykla, takže později jsem si už jídlo připravovala jen tak od oka. Budete se asi smát, ale nutriční tabulka se stala mou nejlepší kamarádkou. První kila navíc mizí dost rychle, což mě ještě víc nažhavilo k tomu, abych vytrvala. Nejdůležitější ze všeho bylo, že jsem se naučila říkat né!

A nebylo se čemu divit moje maminka byla znamenitá kuchařka. Vyrůstala jsem střídavě ve velké Bystřici a na chalupě  poblíž svatého kopečku, takže zábavy a pohybu jsem měla vždycky dost. Ještě víc jsem ale zbožňovala maminčiny dobroty. A tak jsem se pokaždé nacpala až k prasknutí, což se časem samozřejmě projevilo i na váze. Do toho pak přišla puberta a problém byl na světě.

Ve dvanácti se mi splnil jeden velký sen. Stala jsem se členkou jezdeckého oddílu. Díky tomu se mé špičky částečně změnily ve svaly. Ale štíhlá jsem nikdy nebyla. Proto jsem před kluky utíkala radši ke koním. Nakonec přišla i ta první láska. Byl to starší kluk, motorkář s adrenalinem v krvi.Typ přesně pro mě. Konečně jsem svou postavu přestala brát jako handicap a začala jsem si uvědomovat, že mám také jiné zbraně, které mohu použít. Krátce na to jsem se bláznivě zamilovala a odešla z domova.

Až pak jsem bohužel poznala, s kým mám tu čest. Z milého a citlivého člověka se vyklubal nespolehlivý agresivní alkoholik a ze mě se v 19ti stala matka  samoživitelka. Ničeho však nelituji. Malé už bude 10let a táta ji ještě neviděl. Možná ani netuší, že se narodila a že je zdravá a krásná. Jeho chyba, já jsem naprosto šťastná

Největší radost mám z nového šatníku, konečně si vybírám z velikostí pro lidi. To je ten nejlepší balzám pro duši a skvělá motivace, abych na svém těle ještě zapracovala, což taky dělám už  celých 5 let. V  zimě s dcerkou sáňkujeme,l yžujeme a stavíme sněhuláky a teď už se zase těšíme na léto už s novým tatínkem:)

Příroda už začíná hýřit láskou, vše začíná rozkvétat. 

Silvamrva

Milá Silvamrva, moc vám držím palce, abyste vytrvala ve svém úsilí v hubnutí a užívala si nové lásky a života

Text nebyl redakčně upraven

Napíšete nám také svůj příběh, milé ženy-in?

  • Bojovaly jste někdy s nadváhou?
  • Jste spokojené se svou postavou, nebo s ní celý život bojujete?
  • Jaká váha je pro vás ideální? Snažíte se ji získat, udržet, nebo ji máte? Co pro to musíte dělat?
  • Chtěla byste vážit jako ve dvaceti? Byla jste v tomto věku naopak baculatější než teď?
  • Vážíte se, nebo poznáte každé kilo na oblečení?
  • Máte dobrou váhu v genech? Patříte mezi šťastné ženy, které se kvůli váze nikdy netrápily?
  • Kolikrát se vám změnila váha během života? Kdy jste vážila nejvíc?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Přípravek Lipoxal více o něm ZDE

cena

...a knihu Manuál dietologie. 140 otázek a odpovědí o výžiě a potravinách

kniha

Reklama