Vzpomíná na svůj nejhorší oplaovací zážitek naše čtenářka s nickem Ladouch. I když se opaluje dobře, tenkrát se pěkně připekla, protože se opalovala jen zepředu. Můžou za to podřené plavky na zadnici.

Hezký žhavý den, s opalováním mám docela dobré zkušenosti, neboť jsem snědá a jen tak se nespálím. Ale jednou jsem na to také doplatila. 

 Bylo to za mého mládí, jely jsme s kamarádkou na koupaliště, a ona mě přesvědčila, že se půjdeme sklouznout na skluzavku, tak jsem šla, ale to jsem neměla dělat. Nevím čím to bylo, ale dolů jsem dojeja s téměř holým zadkem, plavky nevydržely a prodřely se, jelikož jsem náhradní neměla a domů se nám nechtělo, tak jsem se opoalovala celý den jen zepředu, abych nevystrkovala holé pozadí.

K večeru jsem vypadala jako indián na válečné stezce, pěkně jsem se dorůžova vypekla. Doma jsem dostala vynadáno a aplikovala se na mě všemožná léčba od tvarohu po kysané mléko, stejně jsem musela druhý den vyhledat lékařskou pomoc, měla jsem pěkný úžeh.

To mě ale vyléčilo, od té doby už si dávám pozor, abych se nespálila. Tak všem přeji hezké dny a nespalte se, moc to bolí.

ladouch

Milá ladouch, to je fakt dobrá příhoda

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s opalováním by, milé ženy-in?

  • Už jste se letos opalovala, nebo se slunci striktně vyhýbáte?
  • Líbí se vám bronzová kůže? Co pro to děláte, abyste ji měla, a přitom se vyhnula rizikům?
  • Používáte samoopalováky? Vyzkoušela jste někdy tónovací sprej, nebo opalovací nástřik? Jak jste byla spokojená? Mohla byste to doporučit?
  • Jaký máte typ pokožky? Opalujete se dobře, nebo se vždycky spálíte?
  • Kdy jste se opravdu hodně spálila? Vzala jste si ponaučení?
  •  Jaký ochranný faktor používáte?
  • Máte znaménka? Nechala jste si je vyšetřit, případně odstranit? Bojíte se rakoviny kůže?

Napište nám své názory a zkušenosti s opalováním.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Jedna z vás získá balíček opalovacích přípravků značky Oriflame. V balíčku najdete opalovací sprej pro děti, opalovací mléko na obličej a tělo a hydratační mléko po opalování

cena

 

Reklama