Čtenářka Jarpejska sociální sítě nepoužívá, nemá ani facebook. Ale má pro vás docela důležitou otázku. Až si přečtete její příspěvek, napište jí, jestli je to normální...

Milá Jarpejsko, já myslím, že by Vám manžel do těchto věcí neměl mluvit. Je to jen Vaše věc, jestli máte facebook. I když chápu, že pro klid v rodině jste si ho zrušila... Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím do redakce, a samozřejmě všechny čtenářky a čtenáře,

vlastně jsem se rozhodla napsat k tomuto tématu z jednoho jediného důvodu.. a to proto, aby jste mi řekli, zda je to normální, proč nejsem na sociálních sítích a zda je zde ještě někdo s podobným problémem.

Sice jsem byla jen na Facebooku, ale to bohatě stačilo, abych měla doma peklo.

Můj partner nemá pro tyto věci, respektive sociální sítě, pochopení a když zjistil, že já chodím na Facebook, teda že tam mám profil, byl oheň na střeše - proč tam chodim, na co mi to je, proč tam mám fotku s dcerkou, vždyť ji tam bude okukovat nějaký úchyl, a proč si píšu se svými bývalými studenty, a studentkami... dělala jsem vychovatelku na intru a velmi ho to žralo.

Tak mě taky zajímalo, proč on chodí na Facebook, když to tak všechno ví, jeho odpověď byla, že ho zajímá, co tam a s kým si píšu.

No řekněte, je to normální.

Rovnou jsem se ho zeptala, co mu vadí, že tam přeci nic špatného nedělám a jen tam sem tam mrknu a něco si s někým napíšu. A jeho reakce? Co kdyby si mě tam vyhledal, nedej bože kontaktoval nějaký můj bývalý partner.

Tak jsem usoudila, že je to prostě žárlivost a o nic jiného tu nejde. Navrhla jsem mu alespoň, že budeme na Facebooku oba dva, že tak může být v kontaktu se spolužáky, kamarády... ale ne, prý na co... a hned si Facebook zase zrušil. Týden do mě hučel, dělal scény a tak jsem si je taky zrušila, a jak prý zjistí, že tam zase jsem, sebere mi tablet nebo že nechá zrušit internet. Tudíž došlo už i na vydírání a já si říkám, jestli je normální.

Jeho matka, tchýně, ta je na FB denně, skypuje a já nevím co, a já držím hubu a krok. Kdybych jí řekla, že mi to zakazuje, asi by nevěřila vlastním uším. I když, každý se diví, když se zeptá, zda mám Facebook a já řeknu, že ne.

Ale na druhou stranu, lze bez toho žít.

Jarpejska

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Napište mi, budu se těšit. Tentokrát na jednu z vás čeká zimní balíček od Oriflame: řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

Své příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je SÍTĚ. Předem děkuju!

avon

Reklama