Dobrý den milý Fulfy, děkuji za příspěvek. Takový krásný vlasy mít a kvůli vojně o ně přijít! Ach jo :( Ještě, že už se vojna zrušila:) Krásný den:)


 

Vlasy - opět dobré téma. Co se týče mé osoby - je to tak v mezích normálu. Vlasy mi ještě, ač ve věku lehce pokročilejším, nějaké zbyly. Sice prošedivělé, ale to je normální. Takže ostříhat se nechávám cca jednou za 2 měsíce. 

To za mlada jsem byl fakt expert. Nosily se dlouhé a tak jsem šel s módou. V té době jsem vlastnil háro samá lokna sahající do půli zad. Otce i matku chytaly záchvaty vzteku a přirovnání typu ,,buvol“ bylo nejslušnější. Ale co na jejich řeči, když na ,,čajích“ při zvuku místní kapely jsem byl obdivován svými spolužačkami. To jsem se cítil jako king. Vlasy jsem pečlivě myl, fénoval, česal..,prostě typ ,,šampóna“, jak praví moje žena. /Zajímavé ovšem je, že právě ona se do mně zakoukala na místní zábavě :D/.

No a pak to přišlo. Vojna! Otec měl pravdu, když na mně řval : ,,Jen počkej,ty máničko, tam z tebe to tvý háro sundaj raz dva.“

Taky že jo. Po zásahu desátníka Hnátka v roli holiče jsem vypadal jako trouba. Na přísahu jsem se vůbec netěšil. Příjezd mé milé a rodičů jsem viděl docela jasně. A taky že jo. Žena moje milá při pohledu na mne uronila mnoho slziček, zatímco otec zařval : ,,Konečně vypadáš jako chlap, a ne jako kus vola.“

No, přežil jsem to. Teď měla krásné vlasy moje milá. Havraní, husté, sahaly jí až ke kolenům. Žárlil jsem na ni neskutečně. Každý se za ní otáčel, když si vykračovala v minišatech a vlasy jí čechral vítr. Byl jsem pyšný jako páv, že mám takovou krásnou holku, ale bál jsem se, že o ni přijdu. 

Přišel jsem. Ne o ni, ale svobodu. Po prvním opušťáku mi za pár týdnů sdělila ono sladké tajemství. A dostal jsem další opušťák! Na vlastní svatbu. Prostě takový je život :)).

Fulfy

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

 

Reklama