Ahoj Radku,
protože dnešní téma je o miláčcích virtuálních, vysněných, tudíž platonických, nechávám pro dnešek toho opravdového doma a vydám se na virtuální rande.

S kým? Jééje, tak adeptů by bylo požehnaně. Na střední škole jsem byla neustále do někoho zamilovaná - platonicky. Jenže jsem byla (a jsem doposud) dost nesmělá, takže z toho nikdy nic reálného nevzešlo. Časem jsem se úspěšně provzdychala a prosnila až ke své opravdové lásce. Ale o té až příště. :-)

Milovala jsem spoustu herců a zpěváků, ale mým největším idolem byl a je Mel Gibson. Jo jo, za pohled do jeho modrých očí bych se upsala i čertu.

Před deseti lety jsem se na školní zájezdě v Londýně s Melem Gibsonem vyfotila.  Pokud se mi někdo chystá závidět - byla to pouze vosková náhrada v Muzeu Madame Tussand. Ale i to mi stačilo ke štěstí.

O mé lásce vědělo příbuzenstvo i přátelé. Jednou, když jsem trávila dovolenou u rodiny na Slovensku, dostala jsem jako dárek obrovský plátěný plakát s Melem jako Williamem Wallacem ve Statečném srdci. Plakát byl tak obrovský, že nám trošku vyčuhoval z kufru auta, navíc děsně zapáchal benzinem - dodnes nevím proč. 

V bytě se nikam nevešel, takže skončil ve skříni. Svého ubohého hrdinu jsem tam chodila navštěvovat. Holt někdo má ve skříni milence, já tam měla herce :-). Mé šatní návštěvy začaly řídnout poté, co jsem poznala svého manžela. Když jsem se k němu stěhovala, plakát putoval se mnou.

A kde je jeho konec? Na skleníku se nám rozbilo okno, tak jsme místo něj přibili udatného Williama.  Dodnes jej tajně okukuje moje starší sestra, která ho miluje taky.

P.S. Nám tvrdí, že se chodí dívat  jak  rostou rajčata.
Tak hezké vzpomínání přeje Bookcase


Děkuji Bookcase, vyprskl jsme tu nad rajčaty smíchy. Krásné vzpomínání i tobě a děkuji...

Dnes si píšeme na tém a naše virtuální idoly, naše platonické lásky, naše sny. A některé z vás dostanou za svou snahu dáreček. tak opište, pište.

redakce@zena-in.cz

P.S. Teď mažu na oběd, ale až se vrátím, hned se do vás zase pustím...

Reklama