Společnost Metsä Tissue, přední světový výrobce papírových hygienických potřeb, má nyní ve svém sortimentu i novinku pro děti - kouzelnou řadu toaletního papíru Lambi Kids. Jedná se o první produkt speciálně připravený značkou Lambi pro děti. Výrobky Lambi jsou známé pro svou vysokou kvalitou a měkkost.

Výuka správné hygieny při toaletě patří mezi důležité kroky, které musí malé dítě zvládnout.
I z toho důvodu rodiče dítěti často kupují rozmanité barevné hygienické potřeby s motivy zvířátek či pohádkových postaviček. Společnost Metsa Tissue se rozhodla tento trend také podpořit
a uvedla na trh nový toaletní papír Lambi Kids. Barevný potisk nových produktů bude děti motivovat k tomu, aby toaletní papír používaly a zároveň jim pomůže správně zvládnout hygienický návyk.31

Nová série Lambi Kids nabízí prémiové produkty - toaletní papíry. Značka Lambi tak doplnila svůj sortiment produktů oblíbených pro svou jemnost a měkkost. Papírové produkty Lambi jsou vysoce savé, odolné a vyrábí se ze stoprocentně čistého papírového vlákna. To vše zaručuje rodinám spotřebitelů tu nejvyšší možnou kvalitu.

2

Symbolem nové řady Lambi je ovečka Lambi (zvaná Lambiz) - roztomilá hračka, kterou mohou spotřebitelé vyhrát ve věrnostním programu „Sbírej a vyhraj“. Navíc na webových stránkách www.lambikids.com si může každý namalovat svého vlastního Lambize a vyhrát zájezd na ostrov Kos, kde se nacházejí město a pláž Lambi. Malování ovečky jistě bude znamenat pro dětskou tvořivost tu správnou výzvu a děti si při ní užijí legraci!
Výrobky jsou k dostání v běžných obchodních řetězcích od září 2010.

Doporučená cena: 69, 90 Kč / balení Lambi Kids 6 ks.

lupa

Reklama