Je to vůbec možné? Proč ne, když můžete být i za uplakaného počasí stylová.

Proč si kazit náladu ucouranými nohavicemi a promáčenými botami, když můžete být v suchu a ještě k tomu in? Pořiďte si krásné stylové gumáky. Dávno už se nevyrábí jen v černé nebo tmavě modré, dávnou už nejsou jen obuví na venkov a do přírody. Díky krásnýma barevným holínkám můžete mít radost z deště i ve městě

puntik

 

K dostání jsou velmi estetické kousky, které vás nejen ochrání před vodou, ale ještě v nich uděláte spoustu parády. V zemích, kde hodně prší, je móda barevných a rozmanitě potištěných holínek naprosto běžným jevem. Třeba ve Skandinávii je nosí ženy a dívky k sukním i kalhotám a moc jim to sluší. Často je mají sladěné i s pláštěnkami a deštníky. Jásavými barvami kompenzují šeď deštivých dní a s loužemi si hlavy nelámou.

zelenslunečnicezelenina

A proč ne. Určitě je lepší přijít pěkně v suchu do práce a přezout se tam do lodiček než zablácená a mokrá sušit nohy někde pod stolem nebo schované u topení. Gumáky se vrací do světa módy a já jsem za to ráda.

Klidně si zas s chutí šlápnu do kaluže. Vy ne?

Líbí se vám barevné holínky? Nosila byste je i ve městě? Jak se chráníte před deštěm? Vystačíte si s deštníkem, nebo nosíte i pláštěnku?