Nemusíte mít v botníku milion párů bot, bohatě postačí, když jich budete mít jen několik, za to kvalitních, a o ty se budete řádně starat. Protože kromě krásných rukou jsou i čisté a pěkné boty naší vizitkou, tak to nepodceňte.

Boty na podpatku na celý den

Tím nejsou myšleny vražedně vysoké jehly, z nichž bolí boty jen při pohledu na ně. Optickou iluzi o vyšší postavě a delší nohy vám ale zaručí i o něco nižší a stabilnější boty na podpatku. Vsaďte na ty, co mají pásek okolo kotníku nebo přes nárt a pohodlí máte zaručené. A nosit je můžete kromě teplákovky prakticky ke všemu.

sho2.jpg

Stylové mokasíny

Tento pánský styl obutí nám ženám neskutečně sluší! Svůj business look tak povýšíte na zcela novou úroveň. Vybírejte ty, co jsou něčím zajímavé – vyrobené v laku, s třásněmi, barevné, s kovovou sponou... Čím výraznější, tím lepší.

sho3.jpg

Bílé tenisky

Takové, co vypadají skvěle jak ke kostýmku, tak i květované romantické sukni nebo k džínům. Jednoduché, bez vzorů, městské, nikoliv běžecké a sněhově bílé. Ano, to vyžaduje trochu úsilí, ale výsledek a celkový outfit bude vždy stát za to.

sho4.jpg

Nadčasové kozačky

Nedá se nic dělat, v našich podmínkách musíme chtě nechtě v zimě nožky zahalit do trochu teplejšího obutí. A proto by vám v botníku neměl chybět pár nadčasových kozaček, které se budou hodit jak ke kalhotám, tak i k (a pod) sukni. Kdo si nepotrpí na černou, temně modrá, šedivá nebo lahvově zelená jsou super volba.

sho1.jpg

Mohlo by vás také zajímat:

Uložit

Reklama