645e3d33d2e9bobrazek.jpg

Domov i kancelář pod dozorem

Chytré kamery jsou stále populárnější a slouží jako účinný způsob, jak sledovat dům, byt nebo kancelář bez nutnosti fyzické přítomnosti.
Jednou z hlavních vlastností kamery Xiaomi Smart Camera C300 je vysoké rozlišení záznamu, které dosahuje až 2K. To znamená, že každý detail je zachycen s maximální ostrostí a čitelností. Navíc disponuje i nočním viděním.

Velice zajímavou a užitečnou vlastností Xiaomi Smart Camera C300 je možnost rozpoznání obličejů a sledování pohybu. Tuto funkci můžete nastavit tak, aby vás kamera upozornila, pokud zaznamená neznámou tvář nebo pohyb v místnosti.

Kromě toho umožňuje Xiaomi Smart Camera C300 sledování z různých úhlů díky svému 360° horizontálnímu a 108° vertikálnímu rozsahu. Tuto funkci můžete ovládat z aplikace na vašem chytrém telefonu, takže můžete kamerou snadno otáčet a přizpůsobit si tak sledování podle svých potřeb.

645e3d7c7e86bblobid0.jpg

Snadné a intuitivní ovládání

Kamera Xiaomi Smart Camera C300 je velmi snadno instalovatelná a použitelná. Stačí ji připojit k vaší Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci Xiaomi Home, která je k dispozici pro iOS i Android. Poté ji můžete přes tuto aplikaci na vašem chytrém telefonu ovládat a sledovat vše, co se děje v místnosti, kde je kamerka umístěna.

V aplikaci naleznete i mnoho dalších užitečných funkcí. Můžete si například nastavit časové plány pro zapnutí a vypnutí kamery, upravovat nastavení citlivosti pohybu a mnoho dalšího.
Smart Camera C300 umožňuje 3 způsoby ukládání záznamu. Je vybavena slotem pro microSD kartu s kapacitou až 256 GB. Pokud vlastníte NAS, lze na něj provádět zálohu z karty. V neposlední řadě pak umožňuje posílání zašifrovaného videa na cloudové úložiště (cloudová funkce nemusí být podporovaná). Kamera samotná je vybavena bezpečnostním čipem, který šifruje přenos dat a brání tak úniku soukromí.

Minimalistický design

Xiaomi Smart Camera C300 je velmi elegantní a moderní. Je k dispozici v bílé barvě a má jednoduchý a minimalistický design, který se hodí do každého interiéru. Její kompaktní velikost umožňuje snadné umístění kamery kdekoliv v místnosti bez toho, aniž by vám někde překážela.

645e3d7f4106aobrazek.jpg

Tohoto hlídače domácnosti lze pořídit na www.xiaomicesko.cz za 1 290 Kč.
645e3d990f867obrazek.jpg