Určitě každá z nás zná problém s lámáním a třepením nehtů a s jejich nezdravým vzhledem. Nejednou během svého života se s těmito problémy setkala snad každá žena. Příčin může být hned několik: nemoc, nedostatek vitaminů a minerálů ve stravě, změna antikoncepce a následný vliv hormonální nerovnováhy, špatná péče o nehty nebo časté lakování a odlakování nehtů.

Možné příčiny nezdravých nehtů

  • Eladennemoc
  • nedostatek vitaminů
  • nedostatek minerálů
  • změna antikoncepce
  • špatná péče
  • časté lakování a odlakování

Ať už je příčina jakákoli, ke zlepšení zdraví a vzhledu nehtů jsou důležité dvě základní věci. Zásobení organismu a s ním následně i nehtů dostatečným množství živin a dobrá péče o nehty.

Jak o nehty správně pečovat?

Pro zdravý vzhled nehtů je důležitý dostatečný příjem aminokyselin, vitaminů a minerálů. Všechny tyto důležité látky můžete svým nehtům zajistit z pestré a vyvážené stravy nebo z vitaminových doplňků stravy. Dále je velmi důležitá péče o nehty. Nehty by se neměly namáhat častým lakováním a odlakováním nebo pilováním v obou směrech.

Náš TIP

Na našem trhu je nepřeberné množství doplňků stravy, které jsou určeny pro výživu vlasů nehtů a pokožky. Jako náš tip jsme vybrali GS Eladen, který má výjimečné složení, obsahuje speciální kombinaci sirných aminokyselin, vitaminů a minerálů – Keratine Activating Formula®.  Díky této kombinaci je zajištěný zdravý růst vlasů a nehtů a je příznivě ovlivněna kvalita pokožky. Na letošní jaro je připraveno speciální balení, které obsahuje 30 kapslí NAVÍC.

Pečujete dobře o své nehty? Vyzkoušela jste už GS Eladen?

Reklama