Chuchvalec po probuzení na polštáři, pramínky visící z oblečení i vlasový koberec na podlaze. Padání vlasů je velmi nepříjemným jevem, za kterým může stát mnoho příčin. Patří mezi ně nedostatek minerálů (zinek), alergická reakce na užívané léky, stres nebo nedostatek estrogenů vlivem hormonálních změn (těhotenství, kojení, menopauza) apod. Roli může hrát i dědičnost. Své hřívě můžete kromě návštěvy lékaře a ozdravení životního stylu pomoci také pravidelným masírováním vlasové pokožky a používáním speciálních sér. Tyhle v redakci doporučujeme.

Sérum Genesis od Kérastase 
Značka Kérastase přišla nedávno s celou řadou produktů, které by měly pomoci oslabeným vlasům a redukovat jejich padání. Patří k nim i sérum pro každodenní používání Anti-chute fortifiant. To je určené na zvyšování odolnosti kořínků a ozdravení vlasové pokožky.

kerastase-genesis-posilujici-serum-proti-lamavosti-vlasu-.jpgFoto: Kérastase

Sérum pro tělo a vlasy s vůní vanilky Evergetikon
Sérum od Evergetikon se dá použít nejen na vlasy, ale můžete ho aplikovat na celou pokožku těla. Hydratuje a zvyšuje pružnost díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminu E.

vyr-442-125.jpgFoto: Bioaroma

Cibulovo fazolové sérum od Havlíkovy přírodní apotéky
Dobré zkušenosti máme i s vlasovým sérem od Havlíkovy přírodní apotéky, které zvyšuje hustotu vlasů tím, že stimuluje jejich růst a bojuje proti vypadávání. Vodička obsahuje extrakt z cibule, aktivní látky akosky, azuki, cressattine, dále kopřivu, kofein a panthenol. Výsledkem jsou velmi kvalitní keratinová vlákna, které vytváří krásné, zdravé a pevné vlasy. Vlasy jsou hustší a silnější, omezuje se jejich padání. 

cibulovo-fazolove-vlasove-serum-30-ml.jpgFoto: Havlíkova přírodní apotéka

Unikátní aktivační sérum od Manufaktury
Manufaktura vsází na sílu piva, a proto má v nabídce sérum proti padání vlasů s jeho obsahem. Na vůni to ale naštěstí není vůbec poznat, takže se nemusíte bát. Přípravek mimo jiné obsahuje komplex s výtažkem z modřínu a zeleného čaje, přírodní kofein, benešovské pivo Ferdinand, chmel, pivo, kreatin, výtažky z chmelu a ječmene.

437323-1-1-.jpgFoto: Manufaktura

Revalid Regrowth sérum
Další možností je lahvička séra od firmy Revalid. Jejím hlavním tajemstvím je obsah aktivní složky jménem redensyl, která pozitivně ovlivňuje růstový cyklus vlasu. Produkt je navíc bez parabenů, silikonů a sulfátů, takže vlasy nezatěžuje.

revalid-regrowth-serum-box-tuba.jpgFoto: Revalid

Používáte něco proti padání vlasů?

Reklama