NOVINKA 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací

Sledujete módní trendy a není vám jedno, jak vypadá váš účes? Pak určitě víte, jak je vlasový styling důležitý. Velkým trendem je dnes objem, který vám umožní uplatnit nejnovější styly bohatých účesů a dodat zplihlým a fádním vla-sům více života. Dopřejte ho svým vlasům díky značce 3 Weather Taft, která nyní představuje novou inovovanou řadu 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací. Jde o první stylingovou řadu Taft, která obsahuje kolagen pro ještě větší push-up efekt a slibuje dvojnásobný objem, aniž by vlasy zatěžovala. Nabízí mega silnou fixaci, a to až na 48 hodin.

Weather Taft Volume

Inovativní složení 3 Weather Taft maximálně využívá zázračný kolagen s push-up efektem, který zajistí maximální zvětšení objemu. Právě díky kolagenu získají vaše vlasy v okamžiku dvojnásobný objem.
Kolagen je protein, o kterém se nejčastěji hovoří ve spojení s pokožkou. Přitom je tato látka velmi důležitá pro celý náš organizmus. Jedná se totiž o významnou složku pleti, nehtů a vlasů. Kolagen tvoří až 30 % proteinů našeho těla a je nenahraditelný pro jeho regeneraci. Jak stárneme, náš organizmus ztrácí schopnost si kolagen vytvářet a začíná ho postrádat. To se viditelně projevuje na naší pleti, nehtech a vlasech, jež postupně ztrácí svoji pružnost. Tento proces ubývání kolagenu začíná kolem 25 let života. Neklamnou známkou je řídnutí vlasů, které jsou pak zplihlé a bez života.

Kolagen je známou a účinnou složkou šamponů pro zvětšení objemu a je rovněž klíčovou přísadou v řasenkách, kde dodává řasám intenzivní zesílení a zvětšení. Nyní odborníci od Schwarzkopf poprvé přidali kolagen do řady stylingových produktů 3 Weather Taft. Výsledkem je zvětšení objemu zplihlých kadeří bez života a celkové zlepšení kvality unaveně vypadajících vlasů.

Výrobky 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací:
Weather Taft VolumeLak na vlasy Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 250 ml) - zaručí dlouhotrvající zpevnění vašeho účesu. DMOC 96,90 Kč.
Pěnové tužidlo Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 200 ml) - zvětší objem účesu na maximum. Pro extra push-up efekt se aplikuje ke kořínkům vlasů, kte-ré přitom zůstanou lehké jako pírko. DMOC 96,90 Kč.

Inovace se týká i stávající řady Taft Volume s ultra silnou fixací od značky 3 Weather Taft. Nové, vylepšené složení zafixuje každý pramen, poskytne dlouhotrvající nadýchaný objem, který vlasy nezatíží.

Kolagen nyní najdeme i v těchto produktech:
Lak na vlasy Taft Volume s ultra silnou fixací (stupeň fixace 4, 250 ml) - DMOC 96,90 Kč
Pěnové tužidlo Taft Volume s ultra silnou fixací (stupeň fixace 4, 200 ml) - DMOC 96,90 Kč
Nová, vylepšená kolekce Volume s kolagenem a push-up efektem se na pultech obchodů objeví v březnu 2012 v atraktivním zeleném balení. Produkty nabídnou dvojnásobný objem vlasů a dlouhotrvající fixaci, které vlasy nezatíží.

Reklama