Ve dvou se to lépe táhne a své o tom ví také medvídci POM-BÄR, kteří tvoří ve speciální edici Friends nerozlučné kamarádské duo. Ve škole či doma si tak děti mohou vychutnat oblíbený křupavý snack jemné chuti a originálního tvaru. Ochutnejte společně s nimi a uvidíte, že se POM-BÄR se brzy stane vyhledávaným členem celé vaší rodiny.

Maminky a tatínkové dobře vědí, čím potěšit a navíc zabavit jejich ratolesti. Jsou to právě oblíbení medvídci POM-BÄR, kteří se stali vyhledávanými spojenci dětské zábavy v partě kamarádů či doma. Představte si to překvapení vašich ratolestí, když místo jednoho medvídka na ně z balíčku najednou vykoukne hned celé medvědí duo!

Limitovaná edice Friends slaných snacků značky POM-BÄR si přitom stále zachovává jemnou chuť a lehkou konzistenci, díky níž se doslova rozplývají na jazyku. Navíc obsahují nižší obsah soli a tuku. POM-BÄR jsou připravovány pouze na kvalitním slunečnicovém oleji bez přidaných barviv, aromat či konzervačních látek.

S POM-BÄR se děti nudit rozhodně nebudou a vždy usměvaví medvídci jim přinesou řadu nezapomenutelných chvil s jejich kamarády i s vámi.

POM-BÄR Friends můžete zakoupit v běžné maloobchodní síti pouze za doporučenou cenu 24,90 Kč (50 g) pouze v srpnu a v září.  

Více informací o značce POM-BÄR naleznete na www.pombar.cz.

pombar

Reklama