Trpíte pocitem studených rukou a nohou, a to nejen v zimním období? Syndrom studených končetin může mít mnoho příčin a postihuje především ženy. Nedokonalé prokrvení rukou a nohou mohou způsobovat léky na vysoký tlak či hormonální antikoncepce, vliv má ale například i emocionální stres. Účinnou pomoc studeným i namoženým končetinám nabízí unikátní mast obsahující medvědí česnek a další bylinné extrakty.

Studené ruce a nohy nejsou typické jen pro zimní období. Pravdou ale je, že čím je počasí chladnější, tím jsou projevy pocitů ledových končetin výraznější. Proto po létě na scénu nastupuje léčba v podobě rukavic, punčoch, podkolenek a teplých bavlněných ponožek. Zahřátí rukou a nohou mohou zajistit také různé zábaly nebo speciální krémy, ve kterých kombinace účinných látek aktivuje teplo přinášející příjemný pocit úlevy.

Medvědí mast 200 ml.jpgJedinečná bylinná Medvědí mast od VIRDE je vyrobena podle tradiční receptury. Obsahuje medvědí česnek a cenné bylinné extrakty, které mohou tělu poskytnout příjemný pocit uvolnění a přispět k prohřátí studených nohou a rukou. Léčivé účinky medvědího česneku jsou známy již tisíce let. Kromě detoxikačních a antibakteriálních účinků má medvědí česnek také schopnost optimalizovat cirkulaci krve v těle, čímž zabraňuje kornatění cév a slabému prokrvení. Hřebíčkový olej má antiseptické účinky a často se používá při masážích, jelikož podporuje úlevu svalstva. Medvědí mast stačí dvakrát až třikrát denně jemně vmasírovat do pokožky.

Síla medvědího česneku a dalších bylinných extraktů poskytuje příjemný pocit tepla a úlevy pro namožené svaly i ledové končetiny. Mast se rychle vstřebává a krásně voní po skořici a hřebíčku.

Pro více informací navštivte www.virde.cz

Doporučená spotřebitelská cena: 110 Kč

 

 

Jak si poradit s ledovými končetinami?

  • Pořiďte si kvalitní ponožky, rukavice ze savých materiálů
  • Obohaťte jídelníček o vitamin E, hořčík či pupalkový olej
  • Nevyhýbejte se ostrým pokrmům, vsaďte na česnek, pepř, skořici či česnek
  • Pijte zázvorový čaj, který zlepšuje krevní oběh
  • Pravidelně pokožku prokrvujte jemnou masáží speciálními krémy, které obsahují účinné látky urychlující cirkulaci krve
Reklama