Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou koupelí, osvěžující sprchou, masáží a šálkem lahodného čaje vám pomůže odpoutat se od každodenních problémů, dopřát si fyzickou i psychickou úlevu a na chvíli si oddychnout.
5de8dbcf504d0obrazek.png

5de8dbeb7b888obrazek.pngVyzkoušejte jedinečný večerní meduňkový rituál pro sladké sny a kvalitní spánek. Meduňka je trvalá bylina, jejíž příznivé účinky byly známé již ve starověku. Vůně meduňky má zklidňující účinky, bojuje proti stavům úzkosti, nespavosti, depresím, neurózám, bolestem hlavy, migrénám a prochladnutí. V kosmetice se využívá pro své osvěžující, hojivé a čisticí účinky, na ošetření problematické pleti, a hlavně na přípravu zklidňujících relaxačních koupelí.

Soutěžíme o 5 balíčků s českou kosmetikou a doplňky pro domácí lázně Manufaktura pro meduňkový relaxační rituál.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE.

Návod na rituál krok po kroku:

  1. Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru pomocí přírodní vonné svíčky ze sójového vosku s vůní čistého prádla.
  2. Ponořte se do uvolňující meduňkové koupele s koupelovým gelem, která z vás díky teplé vodě a příjemné vůni odplaví napětí a únavu a přispěje k dokonalé relaxaci a sladkému spánku.
  3. Doplňte koupel blahodárným solným peelingem, který zbaví pokožku odumřelé kůže, příjemně ji prokrví, provoní a díky olejové složce jí poskytne dokonalou hydrataci a výživu.
  4. Po koupeli zahalte své tělo do tělového mléka. Poproste své blízké o krátkou harmonizující masáž zad nebo plošek nohou.
  5. Nyní nastal čas na relax a odpočinek. Zachumlejte se do hřejivého županu, popíjejte teplý bylinný čaj a vychutnávejte si jedinečný okamžik jen a jen pro sebe.

5de8dc2f9cc12obrazek.png
O Manufaktuře

Manufaktura je značka poctivé české kosmetiky inspirované českou tradicí, historií a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí (většina kosmetických produktů jich obsahuje 97 - 99,5 %). Manufaktura ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí a je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Kosmetické řady značky Manufaktura tvoří ucelené recepty pro domácí lázně, v které je možné proměnit jakoukoli koupelnu, zastavit se, odpočinout si a načerpat nové síly za použití kvalitní kosmetiky a doplňků.

Více informací naleznete ZDE.
5de8db898dd7cobrazek.png

Reklama