Meduňka je trvalá bylina, jejíž příznivé účinky byly známé již ve starověku. Vůně meduňky má zklidňující účinky, bojuje proti stavům úzkosti, nespavosti, depresím, neurózám, bolestem hlavy, migrénám a prochladnutí. V kosmetice se využívá pro své osvěžující, hojivé a čisticí účinky, na ošetření problematické pleti, a hlavně na přípravu zklidňujících relaxačních koupelí.
5e2ac6d8cdbe2obrazek.png

Čtenáři testovali:

  • Relaxační sprchový & koupelový gel s vřídelní solí a meduňkou
  • Zjemňující & výživný solný peeling s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou
  • Zvláčňující tělové mléko s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou
  • Sypaný bylinný čaj ANTISTRES A RELAXACE
  • Přírodní svíčku ze sojového vosku s vůní čistého prádla

5e2ac7f4ad269obrazek.png
A jak si meduňkový rituál s Manufakturou užili?

Kateřina V.

5e2ac66b13963obrazek.pngBaliček od Manufaktury mě velmi potěšil, vyzkoušela jsem sprchový gel, solný peeling a tělové mléko. Konzistence všech výrobků a jemná nechemická vůně je velmi příjemná, zanechává voňavou pokožku a v podstatě provoněný celý pokoj, kde potom jsem.  Po večerním použití opravdu ráno ložnice jemně voní a pokožka je hladká. Za mě naprostá spokojenost a všem kdo mají v oblibě nevtíravé vůně tělové kosmetiky mohu jen doporučit. Manufaktuře přeji hodně dalších takových luxusních výrobků.

Irena H.

5e2ac66f5cf45obrazek.pngKosmetika byla krásně zabalená, opravdu velice líbivá na pohled, hodí se k sobě, jako celek.  Když jsem si přivoněla ke svíčce, zavonělo mi to jako prášek na praní, a to pro mě bylo nezvyklé, moc intenzivní. Nejlépe mi voněl sprchový gel, nádherně voní a také uvolňuje spolu s peelingem, tělovým mlékem a čajem. Čaj je na mě moc heřmánkový, ale i tak je výborný. Když jsem v napětí, krásně mě kosmetika a čaj uvolní, zachumlám se do postele a je mi velice příjemně.  Peelingu je třeba nabrat více z kelímku, než jsem zvyklá u jiných, ale ten nemá chybu, opravdu jsem si připadala jako kdysi v Karlových lázních, ještě perličkovou koupel a bylo by to dokonalé :-). V dnešní době se uvolnit a zrelaxovat, je tak moc zapotřebí...

Daniel N.

5e2ac675de72bobrazek.pngVyzkoušel jsem všechny meduňkové produkty od Manufaktury a byl jsem velmi mile překvapen. Sprchový gel u mě zabodoval nejvíce a krade mi ho i moje žena, takže je to takový super unisex produkt. Svíčku jsem daroval dceři, která si pochvaluje, jak ji vždy provoní celý pokoj. Solný peeling je také super, který poctivě pravidelně používám a žena si začíná stěžovat, že jsem večer v koupelně déle než ona (alespoň ví, jaké to je). :-) Čaj je perfektní! Můžu jen doporučit všem, co trpí přemírou stresu anebo si jen chtějí večer hezky v koupelně odpočinout.

Marie Č.

5e2ac67a4ba46obrazek.pngProdukty od Manufaktury mi zpestřují sychravé zimní večery. Koupelový gel krásně tělo prohřeje a solný peeling komfort ještě dovrší, tělové mléko pokožku krásně zvláční a provoní. Čaj k večernímu posezení s knihou nemá chybu!

Karel P.

5e2ac67f05cd8obrazek.pngMám velmi stresovou práci a večer, když přijdu domů, se kolikrát nedokážu myslí oddělit od práce, a tak jsem celý den ve stresu, i když jsem v pohodlí domova. Manželka mi věnovala meduňkový balíček od Manufaktury, který vyhrála ve vaší soutěži, protože se domnívala, že by mi pomohl se uvolnit. A opravdu tomu tak bylo a je. Jsem klasický muž, který si vystačí jen se šamponem a sprchovým gelem, a tak jsem hned sáhl po koupelovým gelu a nestačil jsem se divit, jak byla sprcha příjemná a uvolňující. Vyzkoušel jsem i peeling a už asi chápu všechny ženy. Veškeré napětí bylo pryč a dopřávám si ho 2x za týden. Na svíčky moc nejsem, ale čaj byl pak úplnou perlou v tomto „rituálu“. Takže teď každý den piji bylinkové čaje, inspiroval jsem se tím od Manufaktury a cítím se o dost lépe. Všem mužům tuhle kosmetiku doporučuji!

Více informací a inspirace naleznete na stránkách Manufaktura.

5e2ac69641172obrazek.png
Přečtěte si také:

Reklama