Čtenářka s nickem Medulka bez slunečních brýlí neopustí domov. A že má parádní brýle. Přesvědčte se na fotografii a také si rovnou přečtěte další pěkný příspěvek.  

Zdravím všechny ženy-in :),
já osobně nedám na sluneční brýle dopustit a hlavně přes léto jsou nezbytnou věcí, bez které domov neopouštím. Nemusím ustavičně mžourat do ostrého slunce /někde jsem četla, že se pak i více tvoří vrásky.../ a navíc mám i dobrý pocit, že nějak chráním své oči.

Zvláště v dnešní době, kdy už je slunce agresivní, by asi člověk měl nějak chránit svoje oči.
Sluneční brýle kupuji už jedině v optice, kde by měla být zaručena kvalita. Sice to není žádná laciná záležitost, ale pokud si člověk dobře vybere a dává si na své brýličky dobrý pozor, je to investice min. na 2 roky, tedy alespoň pro mě.

Můj názor je takový, že si raději koupím jedny pořádné, kvalitní a pěkné brýle, za které sice zaplatím vyšší cenu, ale něco mi vydrží, než abych si kupovala každý rok několikery laciné brýle, které toho moc nevydrží a ještě ani nedosahují nějaké přijatelné kvality - kdy pochybuji, že za tu cenu mají nějaký filtr...

Je pravda, že ne všechno, co stojí víc peněz, musí být nutně kvalitnější, ale v tomto případě si myslím, že to platí. Musím se ale přiznat, že jednu nevýhodu to má - když mám dražší brýle, tak je hlídám jako oko v hlavě, pokud je nemohu náhodou najít, tak mě začíná přepadat panika... zkrátka by mě hodně mrzelo, kdybych o ně přišla, ale naštěstí se mi to zatím nestalo :-)

Letos jsem sluneční brýle ocenila i v Itálii při výstupu na sopku Vesuv. Slunce sice nijak neprahlo, ale byl nepříjemný studený vítr, proti kterému se nedalo ani pořádně jít, ale jakmile jsem vytáhla brýle, tak to bylo hned lepší a oči už aspoň neslzely :)

A jaké brýle se mi líbí nejvíce? Klasické s tmavými skly, protože se hodí ke všemu. Mám ráda spíše elegantnější styl, třeba s nějakou menší aplikací po stranách brýlí. Také se mi líbí pilotky, ale ty mi bohužel nesluší. Zasílám foto svého posledního úlovku, dostala jsem k nim krásný semišový sáček, ale ten leží většinou v šuplíku. Pořídila jsem si raději pevné pouzdro, které brýle více ochrání, což je v mém případě potřeba, protože když nemám brýle na očích, tak je šoupnu do své obří kabelky, ve které nosím dost často i nákup...ale to asi znáte :)
Medulka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

brylemedulka

Krásné brýle. A rozhodně se vyplatí koupit si kvalitní brýle a ještě nejlépe i nadčasové. Tmavá skla to jistí, jen pozor na tmavé občany :)
Pěkný den a děkuji za příspěvek
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama