Punčochy dotvářejí outfit v duchu módních trendů, zvýrazňují krásu nohou – a přesto mohou být účinnou zbraní proti projevům žilní nedostatečnosti. Přesně takové jsou kompresivní punčochy mediven elegance.

Mediven elegance ideálně spojují medicínskou účinnost s módními požadavky doby. Právě nyní slaví mimořádný punčochyúspěch svou sázkou na přirozenost. Výrazné barvy vystřídala škála tělových odstínů. Konečně si můžeme obléknout punčochy, které neladí jen s naším oblečením, ale zvýrazňují i přirozený odstín pleti. Luxusním doplňkem punčoch může být navíc některý ze tří motivů z třpytivých kamínků Swarovski.

Díky jemné pletenině jsou punčochy prakticky nerozeznatelné od běžných silonek, zato však nesrovnatelně prospěšnější našemu zdraví. Budou tím správným módním detailem na elegantní párty stejně jako na posezení s přáteli, na zahradní slavnosti i v záři lustrů divadelních sálů i noblesních restaurací – to pak nejlépe ve variantě s decentní ozdobou třpytivých kamínků Swarovski ve třech ornamentech: Romance, Brilliance či Beauty.

A jak se mezi jednotlivými odstíny orientovat a vybrat pro sebe ten nejvhodnější?

Pro dámy se světlejší pletí – zrzky, blondýnky až světlé hnědovlásky – se ideálně hodí punčochy v odstínech Powder, Rosé nebo Sand. V kombinaci s výraznými trendovými barvami oblečení vynikne něžné kouzlo jejich nositelek

Přirozené odstíny Caramel a Bronze zase podtrhují vzhled žen se spíše světle hnědou pletí a povětšinou tmavě blond až hnědými vlasy. A konečně pro černé nebo tmavě hnědé punčochyvlasy, které mají především majitelky příjemně opálené pleti s hnědými tóny, jsou ideální odstíny Beige nebo Terra. A přesně podle módního diktátu budou akcentovat výrazné až křiklavé barvy, stejně jako klasickou bílou či tlumené barvy nadcházejícího podzimu.

Kompresivní punčochy mediven elegance promění každou chvilku v nezapomenutelný okamžik. Tvrdí to nejen výrobce, renomovaná německá firma medi, výhradní distributor v České republice a na Slovensku společnost MAXIS, ale také každá dáma, která si tyto punčochy již vyzkoušela.        

Kompresivní punčochy mediven elegance mají celou řadu uživatelsky příjemných vlastností: Jsou k dispozici v široké škále velikostí. Snáze se navlékají, svlékají i lépe padnou díky nové technologii vlákna. Jsou velice jemné na dotek i na pohled, vylepšený benefit Clima-Comfort pro pocit lehčích nohou příznivě působí i na snižování pocení. Punčochy netlačí na prsty ani na chodidlo, jsou měkce elastické a odolnější v klínku rozkroku. Extra odolné zesílení v oblasti paty je malé a nenápadné, zasahuje až do oblasti plosky nohy, čímž významně prodlužuje životnost punčoch navzdory extrémní zátěži při každodenním nošení.

punčochy

Vyberte si podkolenky, stehenní punčochy či punčochové kalhoty podle svého vkusu na www.medi-expert.cz

Reklama