Mediderm® přináší úlevu od příznaků provázejících chorobně suchou pokožku a celkově zvyšuje kvalitu života pacientů. Řada zahrnuje krém, šampon, koncentrát do koupele a emulzi do sprchy. Tři varianty velikosti balení krému umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám: Ke zklidnění příznaků je zásadní pravidelné promazávání kůže nejméně 3krát denně. Vyplatí se tak největší, kilové, balení Mediderm® KRÉM. Více na www.mediderm.help. Poptávejte ve vaší lékárně nebo na e-shopech, např. www.biotika.net.

 Zdravotnický prostředek má oproti dermatokosmetice ověřené a zdokumentované účinky. Léčebné účinky Mediderm® dokládá i certifikát CE vydaný Evropskou unií. Se zdravotnickými prostředky se setkáváme v mnoha oblastech zdraví, od prevence, přes monitorování, až po léčbu. Některé zlepšují zrak, jiné sluch, Mediderm® napomáhá léčbě příznaků lupénky, atopické dermatitidy i ekzému. Zdravotnické prostředky prokazatelně zvyšují kvalitu života pacientů!

5f1827310b37aobrazek.pngMediderm® je řada zdravotnických prostředků německé společnosti Spreewälder Arzneimittel GmbH určených pro léčbu lupénky, atopické dermatididy i ekzému. Výrobky Mediderm® přinášejí úlevu od příznaků úporné suchosti a svědění, které doprovázejí chorobně suchou pokožku. Mediderm® zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky, její vyhlazení a zvýšení pružnosti. Zároveň omezuje a zmírňuje podráždění. Výrobky jsou vhodné i při velmi suché a citlivé pokožce.

Prostředky Mediderm® prošly klinickou studií s pozitivním výsledkem, mají hypoalergenní složení a neobsahují tedy žádné dráždivé látky. Všechny použité složky mají velmi dobře zdokumentovanou účinnost a bezpečnost použití. Mediderm® určeny dospělým v každém věku a dětem od 1. měsíce života.

Mediderm® KRÉM…

… je základním krokem při péči o kůži postiženou lupénkou, ekzémem a atopickou dermatitidou. Dlouhodobě hydratuje a promašťuje, vytváří ochrannou vrstvu, je tak vhodný i při zdravé, ale suché a citlivé pokožce. Při svědění a pálení zklidňuje. Pokožce dodává měkkost a pružnost, eliminuje nadměrné odlupování a praskání. Velmi dobře se vstřebává, díky tomu nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděvy ani ložní prádlo. Hypoalergenní složení neobsahuje SLS, parabeny, parfémy ani barviva. Výrobek je dermatologicky a mikrobiologicky testován.
5f18274fea823obrazek.png
Mediderm® KRÉM mohou používat dospělí a děti, již od 1. měsíce života. Pravidelné promazávání tímto krémem přispívá ke stabilizaci rozvoje kožních buněk a prodloužení doby remise onemocnění. Doba účinku je maximálně 6 hodin, proto by měl být používán nejméně 3krát denně. Tři různé objemy: 100 g, 500 g a největší 1 kg, umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám. Balení Mediderm® KRÉM 1 kg vystačí přibližně na 2 týdny aplikace. Nejlepších výsledků lze dosáhnout komplexním používáním více výrobků z řady Mediderm, kromě krému i například koncentrátu do koupele, emulze do sprchy nebo šamponu. Doporučené ceny balení: Mediderm® KRÉM 100 g 199 Kč, Mediderm® KRÉM 500 g 499 Kč, Mediderm® KRÉM 1 kg 699 Kč. Výrobek nabízejí vybrané lékárny a na e-shopy, např. www.biotika.net.  Více na www.mediderm.help. Sledujte nás i na sociálních sítích: MedidermHelp.


Atopická dermatitida
je chronické zánětlivé onemocnění kůže, které se může objevit v každém věku, ačkoli častěji je diagnostikována u dětí. První příznaky se zpravidla objevují v prvním roce života. Vliv na častější výskyt má bydlení ve městech, v klimatu s nízkou vlhkostí. Příznaky zhoršuje i stres, alergeny nebo detergenty, jimž jsme vystaveni. V dospělosti může přejít do stavu dočasné „remise“, neboli zklidnění příznaků, nebo zcela ustoupit.

Naopak lupénka se objevuje v jakémkoli věku, nejpravděpodobněji v období dospívání a po 50. roce života. Lupénka se projevuje nadměrným odlupováním pokožky a svěděním, v jehož průběhu se střídají období akutního vzplanutí a remise. U lupénky je důležité vypěstovat si návyk pravidelného hydratování pokožky a nepřerušovat jej dokonce ani v době ústupu příznaků.
5f182776af60eobrazek.png

Reklama