Na jogurtu, zdravé pochoutce s mléčnými proteiny, si již může pochutnávat i naše pokožka, a nyní si může vybírat dokonce ze čtyř variant sprchových gelů Fa Jogurt. Jogurtovou řadu od Schwarzkopf & Henkel totiž doplnily dvě novinky - Fa Jogurt Vanilka & Med a Fa Jogurt Lesní směs.

Oba sprchové gely obsahují kromě unikátní přísady jogurtových proteinů také přírodní složky v podobě výtažků z medu s vanilkovým aroma a lesních plodů. Obě novinky podobně jako dosavadní varianty Fa Jogurt Aloe Vera a Fa Jogurt s kokosem nabízejí čisticí, zklidňující a vyživující efekt mléčných kyselin jogurtu.

 

Oblíbenost obou sprchových gelů s jogurtem vedla odborníky ze Schwarzkopf & Henkel k myšlence rozšířit tuto řadu o další varianty. Jogurt totiž poskytuje pokožce zvláště účinnou péči díky dvěma složkám v něm obsaženým - kyselině mléčné a mléčnému tuku.

Dva nové sprchové gely Fa Jogurt tak obsahují jedinečnou kombinaci jogurtových proteinů a spolu s dalšími přírodními přísadami – medem a lesními plody zvlhčují naši pokožku a chrání ji tak na dlouhou dobu před vysoušením.

·        

Fa Jogurt Vanilka & Med (Vanilla Honey) – sprchový gel s obsahem zvlhčujících jogurtových proteinůvýtažků z medu představuje dokonalou péči i o velmi suchou pokožku. Med je pro své hojivé účinky vyhledávanou přísadou již po mnoho staletí. Dokonce už staří Egypťané med využívali k ošetření ran či na popáleniny. Enzymy, které med obsahuje, urychlují procesy hojení a snižují bolest či svědění. Po umytí bude naše pokožka hezky vláčná, na dotek hebká, a navíc bude krásně vonět vanilkou.

 

·         Fa Jogurt Lesní směs (Berry Mix) – obsahuje svěží kombinaci jogurtových proteinůvýtažky z lesních plodůjahod, malin, černého rybízu a černých třešní. Lesní plody se vyznačují vysokým obsahem vitaminu C, který dokáže pokožku rozzářit, fruktóza a kyseliny mají pro pokožku omlazující a vyživující efekt. Třešně navíc obsahují bioflavonoid, který zpomaluje stárnutí. Výsledkem je hebká pokožka, jemně provoněná lesními plody.

Jogurtové pohlazení ve dvou nových sprchových gelech Fa Jogurt Vanilla Honey a Fa Jogurt Berry Mix je k dostání v maloobchodní síti za 59,90 Kč.

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *

Sprchové gely Fa nabízejí několik řad, ve kterých můžeme vybírat naši oblíbenou variantu.

Členění sprchových gelů Fa je následující:

FA MEN

Tato řada nabízí speciální péči určenou pro muže. Sprchové gely jsou určeny nejen pro tělo, ale také pro vlasy, zaručují tedy mužům maximální pohodlí.

Vybírat mohou z těchto dvou variant:

·         Be Free – s osvěžující vůní máty a koření

·         Kick-off

FA ACTIVE

Tři unisex varianty nabízejí široké využití zejména pro muže. Příjemné vůně nabízejí to pravé osvěžení.

Na výběr jsou tyto tři varianty:

·         Cool Dive – obohacena o výtažek z mořských minerálů

·         Sport – vhodný nejen na sporty

·         Energizing – obohacena o výtažek z jinanu

FA TROPIC MIX

Osvěžující řada tří variant s výtažky z tropického ovoce – ideální osvěžení nejen na léto

Vybírat můžeme z těchto variant:

·         Fa Tropical Lemon & Mint – s výtažky z limetek a máty peprné

·         Fa Tropical Mango & Orange – s výtažky z manga a pomeranče

·         Fa Tropical Passion Fruit & Guave – s výtažky z guáve a maracuji

FA AROMA

Řada určená pro osvěžení těla i mysli. Díky přírodním výtažkům a exotickým vůním pomohou sprchové gely Fa Aroma zahnat únavu a zlepšit náladu a dodat energii.

Vybírat můžeme ze tří variant:

·         Be Happy – obsahuje extrakty ylang-ylang.

·         New Energy – obsahuje extrakt z červených pomerančů

·         Youth Resources – obsahuje kombinaci výtažku z bílého čaje a esenciálních olejů z cypřiše, která podporuje regeneraci kůže.

FA JOGURT

Unikátní pečující řada s jogurtovými proteiny v sobě spojuje pečující složky jogurtu s ostatními přírodními výtažky. Díky tomuto jemnému složení jsou sprchové gely Fa Jogurt vhodné i pro suchou, či podrážděnou pokožku

Na výběr jsou nově hned čtyři varianty:

·         Jogurt Aloe Vera – obsahuje jogurtové proteiny spolu s mlékem z rostlinky aloe vera

·         Jogurt Coconut – obsahuje jogurtové proteiny spolu s výtažky z kokosového ořechu

·         Jogurt Vanilla HoneyNOVINKA – obsahuje jogurtové proteiny spolu s výtažky z medu a vanilkovým aroma

·         Jogurt Berry MixNOVINKA – obsahuje jogurtové proteiny spolu s výtažky z lesních plodů

FA BODYSOFT

Speciální pečující řada je díky svému jemnému složení také vhodná i pro citlivou pokožku.

Vybírat můžeme ze dvou variant:

·         Sensitive – obsahuje výtažky z aloe vera

·         Softening – obsahuje tekuté hedvábné proteiny a zvlhčující příměsi, díky nimž je pokožka neustále hebká a vláčná

 

 

 

 

Reklama