Zdravím Ženu-in!

Popíšu vám mé setkání s nejhnusnějším jídlem:
Moje kamarádka je velmi činorodá, svérázná a neustále vymýšlí něco nového bláznivého. A tak mě jednou vytáhla do restaurace na sushi. Zrovna tam probíhala nějaká super výhodná akce: pár kousků sushi za hříšné peníze. Řekla jsem si, proč ne, žijeme jen jednou :-).

Přišly jsme a objednaly si. Za pár minut nám číšník donesl talířek s několika kousky sushi a místo příboru hůlky. Na první pohled to vypadalo docela pěkně, barevné závitky v zelené řase, k tomu pro odvážně trocha pálivého wasabi. Nechyběly ani kousky se syrovým lososem. Protože kousků bylo málo a od každého druhu pouze jeden, tak jsme si je hůlkami rozpůlily. Poté následovala chvilka odhodlání, výměna pohledů typu bojim bojim" a šup do pusy!

Jenže co následovalo, nebyl žádný gurmánský prožitek, ale pouze prapodivná chuť se sklonem k chuti přímo nechutné. Pak jsme se odvážily ochutnat i kousky s lososem. Kamarádka to musela vyplivnout, já jsem usilovně žvýkala a žvýkala. Když jsme konečně dojedly, tak jsme si velmi oddechly :-) Zaplatily jsme a odporoučely se z podniku s přísahou, že sushi už opravdu nikdy :-) A potom jsme se celé hladové šly dojíst" do nejmenovaného fast-foodu :-)

Zdraví čtenářka Zuzka


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

Tak já teda sushi miluju, dokonce ho i umím vyrobit :) A syrový losos je mňam :) I když já vůbec syrové maso můžu - nejen rybí, ale i hovězí nebo kuřecí... Asi jednou umřu na nemoc šílených krav :).

redakce@zena-in.cz

 

Reklama