To by jeden neřekl, jak dokáže hubnoucí úsilí zintenzivnit správná motivace. Tedy – ne, že bych jinak nebyla správně motivovaná, to já rozhodně jsem, ale minulý týden se objevilo něco velmi příjemného.

 

Naskytla se mi totiž jedinečná šance strávit na začátku května týden v Egyptě! Uznejte, že při představě pláže, moře, památek a sluníčka se začíná hubnout nějak samo.

Když jsem se probrala z radostné euforie, vytyčila jsem si harmonogram, který poctivě dodržuji. Ne, že bych chtěla za těch cca 6 týdnů do odjezdu strhnout rekord, ale přece jen jsem přitvrdila, což mi s vidinou pyramid a Sfingy nečiní žádné potíže.

 

Přitvrdila jsem hlavě v oblasti pohybu.

Každé ráno cvičím poctivou sestavu. Posiluji ruce, břicho, nohy, zadek a všechny cviky cvičím 20x. Do schodů běhám ... tedy … rychle chodím a svižná chůze při venčení je již samozřejmostí.

Ohledně stravy jsem minulý týden též neměla nějaký závažnější problém. Ve středu se mi začal ozývat zoubek a v pátek ráno jsem chtě nechtě naběhla k odbornému lékaři. Ten diagnostikoval zánět, a tak se momentálně nacházím ve stavu zubního ošetřování. Ukrutná bolest již polevila, ale stejně jsem nucená pojídat hlavně kašovitou stravu a – mezi námi – moc chuti něco pozřít zrovna nemám.

 

A tak se raduji. Cvičím, díky nemocnému zubu nežeru, a tím pádem hubnu. To jsem zvědavá, o kolik čísel menší šatičky si budu na tu úžasnou dovolenou kupovat. :o)))

 

Reklama