Můj nový partner vstoupil do našeho života, když měl Pepík necelé čtyři roky a Toninka necelý rok. Od začátku si ho děti zamilovaly a když jste je pozorovaly, tak se tomu nikdo nemohl divit. Přítel dětem četl, blbnul s nima, s Pepínem si povídal jako s "velkým", což on samozřejmě ocenil :-) Získal si je prostě levou zadní.

Dnes jsme spolu tři roky a děti mu říkají "tati". Nikdy je to nikdo neučil, ze začátku mu říkaly jménem, až jsme si dělali legraci, že až budeme mít nějakého společného potomka, tak mu bude říkat jménem a ne táto, podle sourozenců :-)

Jenže styk dětí s jejich biologickým tatínkem je bohužel velice nepravidelný (hlavně Pepíno už k němu nejezdí více než dva roky), a tak mají tatínka (prostě toho "našeho" jak říkají) a tatínka "Květinského" (žije v Kojetíně a Toninka když neuměla říct Kojetín, říkala Květín .-))).

Takže mám asi obrovské štěstí, protože děti si zamilovaly nového tatínka a nový tatínek si zamiloval děti a zapadl do role otce naprosto bez problémů... A i když někdy říkám, že mám starostí s dětma plné zuby a další nechci ani vidět, tak už se těším na to třetí dítko, protože můj partner je ten pravý otec a je mi opravdovou oporou...elly

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je tak dojemné, Elly, to musí být opravdu skvělý pocit vyhrát takového chlapa. Simona

Nekáply jste náhodou také na tokový poklad? Jak u vás zvládáte problém vlastních a nevlastních dětí? Na vaše příspěvky čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama