O 113 let později se ale stále bojuje za to, aby měly ženy stejná práva jako muži. Bohužel ne všude na světě tomu tak je. Proto si vzpomeňte na všechny silné ženy kolem sebe, kterým byste rádi udělali radost. Každá z nich je jiná, a proto přinášíme tipy, které se trefí přímo do černého.

  • Příznivkyně zdravého stravování

Každá milovnice zdravého životního stylu určitě ocení, když bude mít pocit, že si může trochu zahřešit. Ale zdravě! S tímto úkolem si hravě poradí horkovzdušná fritéza Lauben Hot Air Fryer 4000BC. Digitální multifunkční horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi šitými na míru konkrétním surovinám bez problémů zvládne nahradit hned několik domácích spotřebičů. Co je však hlavní, oblíbené smažené pokrmy připraví bez tuku, krásně křupavé a bez zápachu, který vzniká běžným smažením. 360° cirkulace horkého vzduchu ohřeje jídlo ze všech stran stejnoměrně bez nutnosti použití tuku a pachový filtr si poradí s nepříjemným aroma, které by jinak zaplavilo byt. No řekněte, není to ideální dárek?

63ff3416ad93aobrazek.jpg
Horkovzdušnou fritézu Lauben Hot Air Fryer 4000BC
zakoupíte na www.lauben.com za 2 490 Kč.

  • Řidička tělem i duší

Miluje vaše žena řízení, ale vy doma občas trnete, aby se ze svých cest v pořádku vrátila? Pořiďte jí praktický dárek do auta a dopřejte jízdu s pocitem, že má krytá záda. LAMAX S9 Dual stačí nacvaknout na zrcátko a zapojit zadní kameru. Kamera je nenápadná, takže zbytečně nepoutá pozornost nezvaných hostů. LAMAX S9 Dual navíc disponuje zabudovanou a aktualizovanou databází rychlostních radarů ze 37 zemí Evropy. Kameru lze ovládat i pomocí mobilní aplikace. Součástí balení je rovněž zadní kamera, která zajišťuje daleko lepší přehled o dění za autem. Zároveň díky parkovacím linkám pomůže se zaparkováním i na místech, kam by si třeba řidička sama netroufla.

63ff346b2c0feobrazek.jpg
LAMAX S9 Dual zakoupíte na www.lamax-electronics.com/cz za 4 990 Kč.

  • Ráda o sebe pečuje

Darujte přístroj, díky kterému si dopřeje péči sama o sebe. Třeba epilátor TrueLife BELLE IPL E5 pracující s technologií TrueIPL® odstraní nežádoucí chloupky jednoduše a bezbolestně nejen na nohách, ale také v obličeji, podpaží a oblasti bikin. Jemné impulzy světla pod povrchem pokožky totiž zasahují melanin ve folikulu chloupků, což narušuje cyklus jejich dorůstání. Teplo ze světelných impulzů zahřívá vlasovou cibulku a chloupky samovolně vypadají. Celková epilace trvá jen pár minut a zvládne ji úplně každý. Přístroj je navíc vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Technologie SensCool® zajišťuje naprosto bezbolestné ošetření, epilátor po každém záblesku pokožku ihned ochladí a zklidní.

63ff34a1ae3c4obrazek.jpg
Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 je k dostání za doporučenou cenu 6 990 Kč na www.alza.cz

  • Pro milovnici kosmetiky

Když se spojí věda se sílou přírody, bývá to zpravidla dobré znamení. A to hlavně pro ženy, které si rády dopřejí kvalitní kosmetiku. Pořiďte své drahé některý z produktů řady NovAge, ve které najde výtažky z rostlinných kmenových buněk, jenž přirozeně bojují proti procesu stárnutí pleti. Každá žena se chce pyšnit mladší a zdravě vypadající pletí bez ohledu na věk.

Vybírejte z řad:

  • NovAge Skinergise (20+) pro okamžité zdokonalení pleti a redukci prvních známek stárnutí
  • NovAge Ecollagen (30+) pro okamžitou redukci vrásek až o 49 %
  • NovAge Ultimate Lift (40+) pro o 70 % větší pružnost pleti
  • NovAge Time Restore (50+) pro zlepšení pružnosti a vyživení pleti

63ff350fbd049blobid0.jpg
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

  • Sladkost vždy potěší

Radost můžete udělat i mixem oblíbených bonbonků. Díky Haribo Favourites Mix je to snadné, v jednom sáčku najde hned pět oblíbených Haribo příchutí - kultovní medvídek Goldbären s neposednými žabkami Quaxi, které doplňují chutě šťavnatých třešní Happy Cherries, ovocných srdíček Love Hearts na pěnovém polštářku či originálních lahviček Happy Cola.

63ff352a1cad0obrazek.jpg
Doporučená cena: 22,90 Kč za 80g balení

  • Květiny, které jí neuvadnou

Darovat k MDŽ květinu je klasika. Zkuste ji ale dostat trochu na vyšší level. Zatímco živý pugét z květinářství za pár dní ve váze uvadne, kvítek ze zlata ozdobený diamantem od JK Jitky Kudláčkové vaší milované zůstane navždy a bude jí připomínat lásku, se kterou tento hodnotný dárek dostala. Zlatý květinový přívěšek s diamantem navíc každou ženu ozdobí a bude si díky němu připadat výjimečně.

63ff35698ac6dobrazek.jpg
K zakoupení na e-shopu www.jk.cz nebo v kamenné prodejně za 7 040 Kč.

Stále nevíte? Nechte se inspirovat

Pokud ale pořád tápete a nevíte, čím udělat své milované ženě radost, nechte se inspirovat. Navštivte nákupního rádce Heureka, kde ten nejideálnější dárek dozajista najdete. Nápady lze čerpat přímo z inspirativních článků na webu. Mrknout se zde můžete i na dárky/zboží, které aktuálně mezi lidmi nejvíc frčí a současně jsou zde k dispozici i uživatelské recenze na dané zboží. Produkty lze i různě filtrovat dle jejich zaměření, snadnější už to být nemůže. Uvidíte, že z Heureky s prázdnou určitě neodejdete.