Zákazníci se mohou těšit na McCafé, moderní design a unikátní technologická řešení

McDonald

Společnost McDonald's slavnostně otevřela první restauraci ve Frýdku-Místku v ulici Na Příkopě. Restaurace je vystavěna podle nejnovějších celosvětových trendů společnosti McDonald's, nízkoenergetická budova je vybavena moderním designovým interiérem a unikátními technologickými řešeními. Samozřejmostí je kavárenský koutek McCafé, který rozšiřuje stálou nabídku restaurace o rozmanité kávové speciality a prvotřídní dezerty a zákazníkům poskytuje příjemné kavárenské posezení. Celková investice do výstavby restaurace činila téměř 49 milionů korun.

McDonald

Včera proběhlo slavnostní otevření restaurace McDonald's ve Frýdku-Místku za přítomnosti mnoha hostů. Zúčastnily se osobnosti z řad zástupců města Frýdek-Místek, podnikatelské sféry, sportovního světa, projekčních a stavebních firem a dalších institucí, které se podílely na výstavbě restaurace, včetně vedení společnosti McDonald's ČR/SR. Jmenujme např. náměstky primátora města Frýdek-Místek pana Libora Kovalu a Mgr. Michala Pobuckého, DiS., hokejisty HC Oceláři Třinec Václava Varaďu a Jana Peterka, ředitele ostravské pobočky Komerční Banky Mgr. Jiřího Mohylu nebo zástupce UniCredit Bank Ing. Marka Luzara.

Pro veřejnost je restaurace otevřena od čtvrtka (tj. 5. 1. 2012).

Návštěvníci nové restaurace McDonald´s se mohou těšit na jedinečný design LIM Food. Tento design vytvořený Philippe Avanzim v pařížském Design Studiu patří mezi celosvětově nejúspěšnější koncepty. Pro LIM Food jsou typické přírodní uklidňující, ale i veselé barvy a kombinace fotografií osob a jídla za použití metafor.
Celková kapacita restaurace McDonald's a McCafé ve Frýdku-Místku je 182 míst k sezení, z toho 92 míst v restauraci, 26 míst v McCafé a 64 míst na zahrádce. Ve venkovní části restaurace se nachází dětský koutek a hřiště, řidiči ocení 40 parkovacích míst na venkovním parkovišti nebo možnost obsluhy přímo do vozu prostřednictvím McDrive.

McDonald

Restaurace je vybavena špičkovou technologií pro přípravu jídel, použita byla LED svítidla, bezsplachovací pisoáry a jiná podpůrná zařízení snižující energetickou náročnost budovy. Mezi standardní služby patří připojení na internet přes WiFi zdarma.

V restauraci McDonald´s ve Frýdku- Místku bylo vytvořeno 50 pracovních míst. Tuto restauraci provozuje samostatná obchodní podnikatelka společnosti McDonald´s franšízantka paní Kamila Kleiblová na základě licence McDonald´s.

V současné době je v české republice 88 restaurací McDonald's, v sedmadvaceti z nich je zákazníkům k dispozici McCafé. V letošním roce plánuje společnost McDonald's otevřít 4 nové a zrekonstruovat 15 stávajících restaurací McDonald's. Ve všech nově zrekonstruovaných restauracích bude pro zákazníky vystavěn kavárencký koutek McCafé.

McDonald

Adresa: Restaurace McDonald's, Na Příkopě č.p.3624, Frýdek-Místek
Otevírací doba:
Po–Ne: 06–24

Reklama