Hranolky a bramborové speciality McCain mají tolik podob, že si je můžete vychutnávat po celý rok. Jejich nadýchaná a křupavá chuť nikdy nezevšední a spolu s kvalitním zdrojem bílkovin a čerstvou zeleninou tvoří plnohodnotnou součást vyváženého stravování. Vyráběny jsou totiž pouze z těch nejkvalitnějších brambor a 100 % slunečnicového oleje.

Dokonalost produktů společnosti McCain začíná už na polích, která jsou důsledně kontrolována. Stát se specialitou nebo hranolkem mohou opravdu jen ty nejlepší brambory, které se připravují tradičním domácím způsobem - umyjí se, oloupou se, předsmaží a zmrazí tak rychle, že si zachovají všechny důležité přírodní látky.

Naším tipem jsou Smiles, které ocení hlavně vaše děti!

smileJaké jsou Smiles? Chutné brambory, které Vás rozesmějí. Bramborová kaše tvarovaná do úsměvu. Výživný a zábavný pokrm jako hlavní chod nebo snack určený pro dětský segment.

McCain Smiles je zlatavá specialita vyrobená z bramborové kaše ve tvaru úsměvu, která Vás rozesměje. Produkt je vyroben z kaše obsahující přírodní složky zejména pečlivě vybrané odrůdy brambor a 100 % slunečnicový olej. Výživný a zábavný pokrm jako hlavní chod nebo snad určený pro dětský segment.

Více informací o společnosti McCain a dalších produktech naleznete na www.mccain.cz a www.mojehranolky.cz