„Křupete“ si rádi? Pak budete nadšení ze skvělé novinky značky McCain - extra křupavých a chutných Crunchy Wedges! Crungy Wedges jsou kombinací populárního vlnkovaného řezu s oblíbenou chutí potato wedges - díky tomu jsou na povrchu extra křupavé a uvnitř krásně nadýchané a výjimečně chutné. Zkrátka opravdový hit!

Crunchy Wedges

Crunchy WedgesMcCain Crunchy Wedges jsou tak jako všechny ostatní produkty značky McCain připravené z těch nejlepších, pečlivě vybraných celých brambor a předsmažené na speciálním McCain 100% slunečnicovém oleji. Jejich křupavost je navíc dělá ještě lahodnějšími. Výzkum Univerzity v Leedsu ukázal, že jídlo hodnotíme ne jen na základě chuti, vůně a vzhledu, ale i pomocí sluchu a pocitu v ústech při prvním zkousnutí. McCain Crunchy Wedges křupou tak báječně, že si je okamžitě zamilujete!

McCain Crunchy Wedges budou výbornou přílohou k hlavnímu jídlu, ale jsou ideální i jako lahodná svačinka nebo jako pohoštění pro přátele. Zkombinujte je s chutným dipem podle vašeho výběru nebo třeba teď v jarním období s lahodným zeleninovým salátem a uvidíte, jak si pochutnáte. McCain Crunchy Wedges jsou zkrátka skvělé pro jakoukoli příležitost a oblíbí si je každý, kdo rád „křupe“.

McCain Crunchy Wegdes jsou v prodeji v maloobchodní síti v balení po 750 g za doporučenou cenu 59, 90 Kč.

Více informací o společnosti McCain a její filosofii, stejně jako o dalších McCain produktech naleznete na www.mccain.cz a www.mojehranolky.cz.

Crunchy Wedges

Reklama