Velšská rodina Palmerových má opravdu neobvyklé domácí zvíře. Ovci, která baští sušenky, ráda se povaluje na gauči a kouká na televizi.

Bývalý řidič náklaďáku David Palmer ovci pojmenovanou Nick Boing zachránil před třemi lety, když byla ještě jen malé jehňátko. Spolu s přítelkyní Caroline a synem Nathanem si všimli podivného chumáčku vlny na okraji přírodního parku.

„Okolo nebyly žádné ovce, tak jsme ho vzali s sebou,“ řekl Palmer reportérům Daily Mail.
„Nic jsem o ovcích nevěděl, tak jsem ho vzal na nejbližší farmu a nechal jim svůj telefon, ale nikdo se o ni nepřihlásil. Tak skončil u nás. Caroline vyhrabala dětskou láhev, z té jsme mu dali mléko a za chvíli už pobíhal kolem nás.“
 
Rodina se dvakrát pokusila Nicka Boinga nechat na farmě, ale jemu se nechtělo být s jinými ovcemi a nebyl spokojený. Teď má na zahradě Palmerových svůj vlastní bungalov s okny a kobercem. I tak ale tráví večery radši s rodinou a dívá se s nimi na televizi v obýváku.
Polštáře si prý odsune hlavou, a pak se uvelebí na gauči. Chodí spát kolem jedenácté, když dostane sušenku na dobrou noc.

„Je členem rodiny. Je mnohem chytřejší než běžná ovce, která se nikdy nedostane z pole. Je zvyklý na dům a jízdu v autě. Rád se také setkává s novými lidmi. Je s ním legrace a docela se vyzná,“ dodává David Palmer.

Reklama