A proto jsme pro vás připravili další sérii fotek vašich miláčků. Tentokrát je tu psí speciál. A opět máte možnost hlasovat pro toho nejhezčího.

Agáta odvedle

 „Toto je moje dcera s fenkou Agátou, není naše ale od naší sousedky. Je to starší paní, moc nechodí, tak když jdu pro dceru do školy (je to pěkná procházka kolem řeky) vždy beru Agátu. Dcera ji miluje (i na opak). Je to kříženka (nevím koho s čím) a má velice přátelskou povahu.“ Takto představila svojí psí kamarádku Renia

Agata

Kamarád Cipísek

 „Posílám Vám fotku štěněte norského losího psa, který se jmenuje Cipísek. Jeho majiteli jsou naši kamarádi, ale dovolí nám, aby byl i naším mazlíčkem. Momentálně stavíme dům a bydlíme v paneláku. Pořízení pejska plánujeme až po dokončení stavby, kdy bude k dispozici i velký výběh v podobě zahrady. O tom, jaký pejsek to bude, zatím jasno nemáme, možná že nám nějaká šťastná náhoda přinese třeba voříška z útulku. Ale norský losí pes je nádherný - jenže je třeba soustavně pracovat na jeho výchově - je velice živý a dominantní a nevím, jestli by na to byl čas a trpělivost."

cipisek

Lovec Jofre

„Tohle je náš mazlíček Jofre z Dianských luk, domácky mu říkáme Žofinko. Tak nejraději tráví chvíle odpočinku, ale miluje, když si může zalézt k někomu pod peřinu. Rád loví zapomenuté plyšáky naší dcery a vítězoslavně si je odnáší do svého pelíšku, kde je bedlivě střeží. Top hračky jsou u něho prázdné PET lahve nebo ruličky od spotřebovaného toaletního papíru,“ píše Olga Ebertová.

Jofre

Lucy v kalhotkách

I pejsci (pardon, fenečky) mají své dny.

Lucy

Matesův psí život

„Nic lepšího mi nedali!“

Mates

Vydařené duo

„Hádejte, po kom mám barvu očí.“

duo

Cotonek Charley

„Sice už ho nemáme,alev naších srdcích je pořád. Tady mu je 6 měsíců.“

Charley

Psí modelka Nelinka

Co dodat? Zkrátka je to fešanda.

Nelinka

Prozradíte, komu jste dala hlas?