Někoho přítomnost toho druhého, i když třeba toho nejdražšího na celém světě, ruší tak, že potřebuje spát sám, když ne v pokoji, tak alespoň v posteli. Někdo zase chce usínat se svým nejdražším v těsném objetí,  a pokud možno takto prospat celou noc. Ale téměř každý si však rád po milování užívá objetí se svým partnerem. Což je také jeden z účinných léků na posílení partnerského vztahu. Ale velice často nám to znemožňuje brnění. Ať si lehnete v pevném objetí jakkoliv, vždy tam máte ruku navíc.


Mehdi Mojtabvi vynalezl matraci lásky, za kterou získal v minulém roce cenu red dot design. Návrhář po studiu stylů objetí páru v posteli samozřejmě objevil, co všichni známe – že ležet s rukou, na které spočívá váha vašeho miláčka, není příjemné. A co více, může to dokonce poškodit vaše zdraví – zvýší se  abnormálně tlak ve svalech, v cévách a nervech. Pokud takto spočíváte po delší dobu – například v prvním období zamilovanosti   –  můžete onemocnět radiální neuropatií, jejímiž symptomy může být i slabost v zápěstí a prodloužení prstů. Stejně tak mohou dopadnout i opilci, pokud usnou s rukama stlačenýma o bar nebo lavičku. Takže buďte opatrní na své končetiny.

 

Jak vypadá tato zázračná matrace?  Střední část je tvořena z jednoho solidního kusu, ke kterému je přidáno několik pásů molitanu spojených na konci. Každý pás je zabalen do látky, která umožňuje snadné posouvání. Jak vidíte na obrázku, do mezer mezi nimi si můžete zasunout objímající ruku či nohu. Matrace se osvědčila, když třeba chcete spát na břichu, pro pohodlné spaní si do mezery  zasunete nohy. V případě, že chcete mít normální postel, přehodíte prostěradlo a je to. 

Jak se vám líbí matrace lásky? Jak jste na tom vy? Usínáte rádi v objetí, nebo sami? Máte problémy s brněním?

Zdroj:  red dot online

Reklama