Velikonoční tradice světí také čtenářka Salynka01. Ráda navštěvuje kostely jak o Velikonovích, tak o Vánocích. Přeje všem čtenářkám, aby neuschly...

Přání čtenářky Salynky01 k Velikonocům je jednoznačné: Neuschněte!


Velikonoční svátky mám ráda. Když jsem byla svobodná, tak jsme jezdili s kamarádmi na výlety a to bylo fajn. Pořádně jsme si užili volna i pomlázky a navštěvovali i kostel. Myslím, že návštěva kostela patří k Velikonočním svátkům. Jako jsou Vánoce tak i Velikonoce.
Mám už rok a tříměsíční dcerku, tak nikam nejezdím a užívám si rodinné Velikonoce doma. Manžel už se těší až půjde s dcerkou poprvé na koledu, půjdou asi jen k babičkám a dědům, ale myslím že to bude stát za to :-D.
Barvení vajíček asi moc hrotit nebudu, protože bydlíme v bytovce a koledníci sem už moc nechodí. Jen pár jich přichystám, kdyby náhodou někdo zavítal a popřípadě mám v záloze čokoládová vajíčka :-D. Teď musím ještě sehnat formu na beránka, jelikož jsem včera zjistila, že jsem si ji zapomněla koupit. Tak snad se tu někdo na demnou smiluje a formu mi půjčí a budu moc upéct beránka. Mazanec mám přislíbený od babičky :-D.
Trochu ještě poklidím, vyměním zimní ubrus za velikonoční, dám do vázy zlatý déšť a ozdobím ho pár vajíčky. Jinak větší úklid neplánuji, budu ráda, když stihnu udělat těch pár věcí co jsem napsala.
Přeji vám krásné a požehnané Velikonoční svátky a ať neuschnete :-D
Salynka01

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 6. dubna 2012: Velikonoce

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 17.00 hodiny se dozvíte, které tři čtenářky si za příspěvek vysloužily slíbený dárek, totiž Sladký velikonoční balíček Toffifee, který vidíte níže na obrázku.

Toffifee

Reklama