Krásná, úspěšná, přirozená. Která z vás by nechtěla být tou nej? Ať už chcete mít jemně zářivou pleť, lesklé rty a krásné dlouhé řasy, se kterými se i běžná událost stane mimořádnou, rozhodně zvolte za svou nejlepší kamarádku značku Maybelline New York.

 

Seznamte se s Maybelline.

Na počátku, v roce 1915, stála dívka jménem Mabel a její bratr, který se jí snažil pomoci získat srdce vyvoleného muže. Dobře věděl, že nejkrásnější jsou na jeho sestře oči. Jak je ale zvýraznit? Jak udělat ženu neodolatelnou, aby se každému muži zastavil dech? V hlavě amatérského chemika se zrodila myšlenka smíchat popel s vazelínou a zvýraznit touto směsí sestřiny řasy. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, Mabel okouzlila nejen vyvoleného muže, ale i celé okolí.


To mladého chemika navnadilo natolik, že založil společnost, jejíž jméno vzniklo složením jména Mabel a slova „vaseline“ (angl. vazelína), čili Maybelline. Z jejich dílny brzy vzešel první moderní zkrášlovací kosmetický produkt – řasenka Maybelline Cake Mascara, která se stala okamžitým hitem. V průběhu let značka Maybelline rozšířila svůj okruh působení a přinesla ženám další výrobky pro zkrášlení očí, tváře, rtů a nehtů. Je to neuvěřitelné, ale je to už téměř 100 let, co pomáhá Maybelline ženám zvýraznit jejich krásu a přirozenost, a tím podpořit jejich sebevědomí!

New York, město měst

Odmalička jste toužily projít se po Manhattanu, nasát atmosféru divadel na Brodwayi, projít se pulzujícími ulicemi a nakouknout do výloh luxusních obchodů na Fifth avenue? Upřít zrak k nebi na horní patra mrakodrapů, projet se typickým žlutým taxíkem, zasportovat si v Central parku, dát si kávu na Times Square, vyfotit se pod zdviženou paží Sochy Svobody?

 

Neváhejte a vydejte se s Maybelline do New Yorku! Je to nejen nejlidnatější oblast Spojených států, „město měst“, ve kterém se setkávají snad všechny existující kultury a kde život proudí vzrušujícím tempem ve dne v noci, ale také nákupní ráj.

 

Nalákali jsme vás? Splnění vašeho přání je blíž, než si myslíte…

 

S Maybelline máte nyní možnost vyhrát výlet do New Yorku pro dva! Stačí si zakoupit v období od 1. 3. do 30. 4. 2009 jakékoliv výrobky od Maybelline New York v celkové hodnotě 99 Kč a uschovat si účtenku. Po nákupu pak odeslat SMS ve tvaru MBL vaše emailová adresa na telefonní číslo 900 22 06 (Cena SMS je 6 Kč vč. DPH) a dne 1. 5. 2009 po 18. hodině jako 100. v pořadí odpovědět pomocí SMS na soutěžní otázku. SMS se soutěžní otázkou dostanete 1. 5. 2009 nejpozději do 17 hodin.

 

Každý soutěžní den navíc získá odesílatelka 30. SMS dárkový balíček plný kosmetiky Maybelline New York v hodnotě 500 Kč.

 

Více informací najdete na www.maybelline.cz

 

A to není vše! 
O kosmetický balíček od Maybelline New York si můžete zasoutěžit i se Ženou-in. Co pro to musíte udělat? Samozřejmě se zapojit do soutěže a správně odpovědět na soutěžní otázku. Balíček s krásným dárkem může být Váš!

Reklama