Milujete změnu, rádi provokujete a vyjadřujete svoji nezávislost a individualitu? Dejte to světu vědět svým účesem! Ať už si libujete v punkových bodlinách, nebo velkých okouzlujících loknách, vždy jde o to dostat vlasy až na samou hranici možností a hlavně je tam udržet.

Pokud vás zklamaly běžné stylingové přípravky, máme skvělou zprávu. Schwarzkopf právě uvádí nový, dosud nejsilnější Taft lak a gel na vlasy – Taft Looks MaXX Power.

MaxxNová generace účinných fixačních látek značky Taft, které jsou obsaženy v nové řadě Taft Looks MaXX Power, udrží i ty nejnáročnější účesy. Díky nejvyššímu možnému stupni fixace 7 udrží vlasy na místě bez pohnutí až na 24 hodin!

maxxLak na vlasy Taft Looks Maxx Power stačí nastříkat jen jednou a uvidíte, že vás nezklame. Každý pramen udrží na svém místě, bez ohledu na počasí či styl. Maximální síla fixace 7 funguje přímo zázračně i na náročné účesy. Přitom nelepí, nezanechává šupinky a skvělý účes s ním vydrží po celý den.

Pokud máte rádi svůj výjimečný styl a patříte mezi ty odvážnější, kteří chtějí své kreativní účesy udržet po celý den a dokonce i noc, pomůže vám nový gel na vlasy Taft Looks Maxx Power. Díky svému inovativnímu složení a maximálnímu stupni fixace 7 udrží účes v původní podobě tak, jak si jej sami vytvoříte, déle než 24 hodin. Dosud nejsilnější gel na vlasy od značky Taft Looks se nelepí a nezanechává zbytky. I ty nejkreativnější účesy budou díky němu držet jako právě vyčesané.

Nová série Taft Looks Maxx Power je k dostání od září 2009.

  • Looks MaXX Power Lak na vlasy – maximální síla fixace 7 – DMOC 89,90 Kč
  • Looks MaXX Power gel – maximální síla fixace 7 – DMOC 84,90 Kč
Reklama