Pokud chcete vypadat opravdu „cool“, zaostřete pozornost na vlasy a účes! Spolehnout se můžete na značku got2b od Schwarzkopf & Henkel, která představuje dva ohromující stylingové produkty s maximalistickým přístupem: got2b Glued Spray a got2b Rough Denim matující vosk. Tyto vlasové přípravky se pro vás stanou nezbytné, stejně tak jako ostatní od značky got2b. Vytváří je pro vás tým profesionálních stylistů, kteří neúnavně pracují přímo na ulici, aby byli vždy u zrodu nových trendů.

got2b Glued Spray: lepidlo tvrďák ve spreji

Nový provokativní sprej got2b glued spray dostane vlasy přesně na to místo, kam patří! Přináší úžasně pevné tužení úrovně 6, po němž vlasy ztuhnou na svém místě a zůstanou tam až do dalšího umytí. Aby se ověřilo, že ze svého místa neuhne ani vlásek, byl got2b glued spray zkoušen dokonce v aerodynamických tunelech! Ať už je venku jakékoli počasí, dokáže tento lak na vlasy odolat zákonům zemské tíže, a být tak tím nejlepším prostředkem k vytvoření jedinečného účesu. Chcete-li tvořit nové trendy a přitom mít své vlasy pod kontrolou, stačí got2b glued spray nastříkat do vlasů, zkroutit konečky do špiček a... Představivosti se meze nekladou!

got2b Rough Denim Wax: matující vosk drsný denim

Pro frajery, kterým jde o trochu drsnější a uvolněnější styl, je tu got2b vosk rough denim. S jeho pomocí lze vlasy vymodelovat do toho nejdokonalejšího nedbale elegantního účesu - třeba na pláž nebo do baru. Díky jedinečnému složení, jehož součástí je i jemný sopečný písek, zaručuje got2b rough denim opravdu drsný a matný účes, který navíc velmi pevně drží. Rough denim je prvním voskem v řadě produktů got2b. Najdete ho v atraktivním balení s povrchem připomínajícím denim na dotek, takže novinka na regále zaručeně vzbudí pozornost a nedá se prostě přehlédnout!

Inspirováno stylem ulice. Vytvořeno trendovými stylisty. Má-li mít účes šmrnc, musí to být got2b!

Speciální akce:

Nyní si můžete napsat o tričko got2b, vyrobené přesně podle vašich představ!

Od října do prosince proběhne jedinečná akce s got2b, ve které si každý, kdo pravidelně používá výrobky této značky, může objednat tričko přesně podle svých představ. Stačí zakoupit dva libovolné výrobky got2b, navštívit stránku www.got2b.cz a vyplnit informace o nákupu. Poté si budou moci lidé vybrat z široké palety vtipných či provokativních got2b nápisů ten, který nejlépe vyjádří jejich postoj k vlasům. Zvolí si také barvu svého trička, jeho velikost a typ. Objednané tričko bude zasláno opravdu všem, kteří si jej objednají! Více informací přímo na prodejnách a na www.got2b.cz.