A chtějí ještě další padesát dolů!
Od ledna členové těžkotonážní skupiny Maxim Turbulenc hubnou jako o život. V dobách naší největší žravosti jsme společně vážili 430 kilo, teď máme o padesát méně a chceme jít dolů ještě o dalších padesát,“ svěřili se „drobečkové" na křtu své patnácté desky vydané k patnáctému výročí založení skupiny.

Mojí touhou je dostat se na váhu 110 kilogramů, tedy přesně na hmotnost, kterou jsem měl naposledy v deváté třídě základní školy,“ zasnil se šéf skupiny Kyklop.
A hned důrazně dodal, že pro to udělá všechno. Jak on, tak i kolegové Ajfel a Dan Vali se na party po křtu alba velkým obloukem vyhýbali laskominám, které nabízel rautový stůl.Po kuřecích řízečcích a dortíku jsem pošilhával, ale vůle vyhrála nad žravostí. Dal jsem si trošku zeleniny a jen malililinkatý kousek masa. Byly to galeje, ale dal jsem se na vojnu, tak budu bojovat,“ odhodlaně řekl Ajfel.
Dan Vali raději nemluvil o jídle vůbec. Po křtu se uklidil do klubka kamarádů a jen občas nenápadně šlehl okem po nabídce jídel.

Když na mě sedne žravá, říkám si, Dane, musíš vydržet! Uvařili to blbě, nebude ti chutnat a ještě se ti udělá zle. Ale tasemnice hlodá a hlodá,“ vysvětlil Dan Vali své triky na zhubnutí.
Všichni maxíci" chtějí svůj závazek - celkově ubrat metrák - dodržet za každou cenu. Snaha je na nich viditelná, ovšem cesta to bude ještě hrbolatá.
Ne 333 stříbrných stříkaček, ale přesně tolik kilogramů chceme mít do konce roku. Snad to vyjde,“ dodal toužebně Kyklop.

Reklama