Vizážisté Max Factor ví, že tajemství dokonalé krásy tkví v pečlivě aplikovaném podkladu. Základem skutečně profesionálního líčení je samozřejmě make-up, ale i korekce barevných nedokonalostí pro zamaskování všech případných nedostatků. Díky tomu je finální vzhled jednotný, matný a vydrží beze změn po celý den. Právě pro snadnější docílení perfektního výsledku představuje Max Factor NOVÉ, přesně cílené korektory Colour Corrector Sticks určené ke korekci barevných nedokonalostí. Jedná se o produkty pracující s nejnovějšími poznatky vědy, inovacemi a s Teorií harmonie barev podle Maxe Factora.

COLOUR CORRECTOR STICKS se lehce roztírají a plní přání mnoha žen, které chtějí potlačit nedokonalosti své pleti: zarudnutí, mdlý odstín, kruhy pod očima či pigmentové skvrny. Navíc je v nabídce i takový korektor barevných tónů pokožky, který pleť zkrášluje, zesvětluje a rozjasňuje. Pleť je s jeho pomocí právě taková, po jaké ženy vždy toužily – bez jediné chybičky.

Maxfactor

Vizážisté jsou skutečnými experty na zakrytí malých nedokonalostí, protože přesně ví, že lidské oko se snadno zaměří na chyby v neprospěch jinak perfektního celku. Podle výzkumu provedeného pro značku Max Factor ženy stojí o to, aby byla jejich krása vnímána bez chyb.  Stejný výzkum rovněž ukázal, že ženy se buď korekci vyhýbají, nebo se snaží dělat to nejlepší, co mohou. To znamená, že spoléhají především na korektory. Nicméně korektor odpovídající tónu pleti většinou zdůrazňuje problematické partie, protože je mimořádně obtížné jej přesně zacílit na konkrétní místo a rozetřít tak, aby nedošlo k odlupování či jinému narušení celistvosti make-upu. Max Factor nyní vyslyšel přání žen a nabídl jim šestici inovovaných pomocníků pro skutečně účinnou korekci barevných nedostatků.

Cestou k úspěchu Colour Corrector Sticks je Teorie harmonie barevných principů, která pracuje s protikladnými barvami, čímž dochází k jejich vizuální neutralizaci. Výhodou je i jednoduchá a snadno kontrolovatelná aplikace. Výsledkem je dosažení profesionálního výsledku během pár doteků.

Protiklady se přitahují!

Teorie barevných principů je dílem Maxe Factora, který ji poprvé představil v roce 1918. Je založena na šestici barevných „hvězd“, z nichž vychází NOVÉ MAX FACTOR COLOUR CORRECTOR STICKS. Každý z barevných korektorů pracuje s mocí barevné vědy – protiklady barevného spektra se vzájemně neutralizují; rozjasňovače vyrovnávají tmavé skvrny a dodávají pokožce přirozeně zdravý vzhled.

  • THE REDUCER [ZELENÝ]

Neutralizuje zarudnutí

Perfektní korektor pro ty, kdo mají sklon k zarudnutí pleti.

  • THE REVITALISER [NACHOVÝ]

Eliminuje bledou či nažloutlou pokožku a rozptyluje nevýrazný odstín kůže

Skvělý korektor barev pro ty, kdo mají pokožku zabarvenou do žluta.  

  • THE BRIGHTENER [ŽLUTÝ]

Neutralizuje fialové tóny, mj. kruhy pod očima

Minimalizuje viditelnost fialových či modravých partií.

  • THE BALANCER [RŮŽOVÝ]

Vyrovnává tmavé skvrny u světlejších typů pleti

Potlačuje modré tóny a rozjasňuje.

  • THE BALANCER [BROSKVOVÝ]

Vyrovnává tmavé skvrny u středních typů pleti

Eliminuje modré tóny a rozjasňuje.

  • THE ILLUMINATOR [ROZJASŇUJÍCÍ]

Jemně odráží světlo a rozjasňuje přirozený odstín pokožky.

Kreativní ředitelka Max Factor Pat McGrath popisuje korektory jako šikovná neutralizující pera: „Složení korektorů je jemné a krémové, takže se velmi dobře roztírají. „Neutralizátory“ jsou skvělé pro oživení mdlého odstínu pleti, zakrytí nažloutlé kůže, korekci kruhů pod očima i pro celkové zesvětlení pokožky. Ve svém kosmetickém kufříku mám vždy zelený, nachový, růžový i broskvový a jejich kombinací prostě nedopadne líčení jinak, než na 100%.”

Pat dál radí: „Naneste korektor přímo z pera na podkladovou bázi (All Day Primer) ještě před aplikací make-upu a lehkými doteky jej vklepejte do pokožky. Jen tak zajistíte, že tóny pleti zůstanou věrné vašemu přirozenému odstínu pokožky. Pokud používáte Iluminátor, aplikujte jej jako poslední po podkladové bázi, make-upu a bronzeru či tvářence.”

Maxfactor

Cena 334 Kč

Reklama