Max factorMAX FACTOR FACEFINITY ALL DAY PRIMER je přípravkem, jaký nesmí chybět v základní výbavě každého profesionálního vizážisty. Vytváří perfektně matný základ pleti pro make-up, který pak vydrží beze změn po celý den. Max Factor extrahoval tajemství odolnosti oblíbeného make-upu Facefinity All Day Flawless 3 in 1, aby nabídl dokonalý Facefinity All Day Primer s SPF 20. Klíčem k jeho úspěchu jsou mikrokorektory, které absorbují pot a maz a zároveň násobí odolnost vašich oblíbených make-upů Max Factor pro bezchybný vzhled od rána až do noci.

„Podkladová báze Primer je ideální pro vytvoření perfektního základu, zvlášť v případě, jestliže máte mastnější pleť. Zmatňující složky absorbují přebytečný maz a prodlužují odolnost make-upu. Podkladová báze je absolutně skvělá, dodává pokožce pocit sametové hebkosti. Naneste podkladovou bázi na svůj hydratační krém a použijte k tomu plochý štětec na make-up. Rozetřete ji na celou T-zónu,“ podotýká Pat McGrath.

„Zaměřte se na rozjasnění lícních kostí a také očních víček. Naneste Primer na tónovaný hydratační krém, který mu přidá na sofistikovaném lesku. To vše dodá vaší pleti rozjasnění jen s nepatrným úsilím a bez obav, že bude celé líčení moc nápadné,“ doplňuje závěrem svou radu kreativní ředitelka Max Factor Pat McGrath.

Max factor

 Cena: 359 Kč

Reklama