Můj včerejší příspěvek o knihách byl údajně nejdelší ze všech, ten dnešní bude možná nejkratší.

Přemýšlela jsem, jestli vůbec dnes psát, když mně téma celkem nic neříká, jsem racionalistka a na věštby a tušení nevěřím, ale potom mě přece jen něco napadlo.

Bylo by moc dobře, kdybych třeba v noci před svým osudovým dnem, který změnil celý můj život, měla věštecký sen nebo jakékoliv tušení, které by mně naznačilo, že ten den mám vyjet do práce o půl hodiny později, ale bohužel se nic takového nestalo.

Existuje teorie, podle které mávnutí křídel motýla v Americe může způsobit třeba povodně nebo hurikány na opačném konci světa. Tak si říkám, že před osmi lety taky některý motýl mohl létat trochu jinak.

A ještě poznámka. Přestože na nadpřirozeno a minulé životy nevěřím, ráda bych někdy zkusila hlubinnou regresní terapii, o které mně vyprávěla známá, která ji absolvovala. I když je to třeba nějaká „paměť genů", ale jsem zvědavá, co bych se dozvěděla.

monca13


Pokud to zkusit chcete, tak to zkuste. Není nic, co byste nesměla nebo nemohla, je to jen na vás. A pokud vás to zaujme, kdo ví, třeba budete dál racionalistka, jen budete čas od času vnímat věci trošku z jiné perspektivy. Ono to nikdy neuškodí.:)

Také na věštění nevěříte? Napište mi i o tom na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama