Více než čtyři roky usilovala Míša Maurerová (28), představitelka kadeřnice Digi v nováckém seriálu Ulice, se svým dlouholetým přítelem o miminko. Díky umělému oplodnění se jí to podařilo. A dokonce porodila miminka dvě - Josífka a Magdalenku. Při vyhlášení televizní akce Kuře - Pomozte dětem s nimi byla poprvé po šestinedělí ve společnosti. Fotografům je však společně vůbec nechtěla ukázat.

„Letos se zúčastním Kuřete jen prostřednictvím televizní obrazovky a tím, že budu posílat jednu dárcovskou DMSku za druhou,“ říká Míša, která akci moderovala s Vojtou Kotkem, Tomášem Hanákem a Alenou Zárybnickou.

„Však mám také dvojčata jen proto, aby byly z mé rodiny dvě děti, které budou posílat penízky Kuřeti,“ přiznala v náručí s jedním z dvojčat.

„Vyrazili jsme poprvé do společnosti, protože nám to lékaři dovolili,“ zdůrazňuje Míša, když ukazuje své miniaturní děti.

„Tolik jsme se snažili, až se podařila dvojčata. Abych je zvládla, tak mám hodnou kamarádku, pak maminku a jejich tatínka. Všichni pomáhají, všichni se moc snaží.“

Postava kadeřnice Digi z Ulice odcestovala v seriálu do ciziny. „Možná, že se zase vrátí. Ale zatím na natáčení nepomýšlím, protože se chci zcela věnovat dětem,“ tvrdí Maurerová.

Reklama