Začneme něčím tak napůl ke včerejšku, Ivana totiž nestihla vše. Je to skoro ze školství, tak se to dá zařadit.:)

Před (no už je to nějaký ten pátek) 13 lety, když jsem maturovala, tak když ústní zkoušce předcházely písemné, vyrazili jsme s celou třídou zapít úspěch či neúspěch. V nedaleké hospůdce se nikdo z nás nenechal 2x pobízet a my, co jsme už měli 18. rok za sebou, jsme se do toho jak se říká opřeli. Já nejsem moc velký pijan, takže mi stačí opravdu málo a hned tramtejlim :-). Na zkoušku jsem šla se sevřeným, a tudíž s prázdným žaludkem, a ten jsem zaplnila třemi kousky zlatavého moku. Už po prvním jsem cítila, jak mi tuhnou nohy, po druhém jsem se lehce vznášela a po třetím si nepamatuju skoro nic, jen útržky.

Domů jsem se dostala za pomoci spolužáků, lehla jsem do postele a musela jsem hodit nohu dolů a kotvit, jinak jsem měla pocit, že jsem na moři a řádí vlnobití. Spala jsem několik hodin a večer, když jsem mluvila s rodiči (ti mě litovali, že jsem unavená, a musela jsem si odpočinout - kdyby věděli :-)  ) jsem to na sebe všechno práskla.

Takže teď piju velmi opatrně a když, tak se aspoň trochu najím :-))


Kdyby v tom ještě bylo, že byste si nikdy nevzala učitele, protože vás tam trápili a začala byste v takovém vztahu pít, bylo by to zcela k dnešnímu tématu!:)
Tak koho byste si rozhodně nevzaly, ženy-in? Napište mi na redakce@zena-in.cz!

Chodila jste s někým, kdo nedokázal nepracovat?
Máte zkušenosti s učiteli? S doktory?
S matematiky, fyziky a chemiky?
Jsou zaměstnání, která ukončí jakoukoli snahu?
Víte, že některou profesi byste si nevzala?
A co vztahy s muži daleko od domova?
Máte za muže řidiče? Vojáka?
Povězte nám, kudy prostě cesta nevede!
Varujte ženy-in na
redakce@zena-in.cz!

Reklama