Půvabné Miss ČR 2007 Kateřině Sokolové (19) se podařil husarský kousek. Ve středu dopoledne s úspěchem odmaturovala, večer pak spolu s dalšími kráskami pokřtila na večírku časopisu Playboy jeho červnové číslo. Hned na titulní stránce v něm ukazuje své vnady.

Dlouhovlasá brunetka si na maturitním vysvědčení odnese tři dvojky a trojku z němčiny.
„Mohlo to být lepší, ale na známky se mi nikdo nebude ptát, nejdůležitější je, že mám maturitu v kapse,“ radovala se Kateřina, i když ji trochu mrzelo, že měla smůlu na otázky.

Na večírku pak oslavovala dvojnásob. Bouchalo šampaňské a jako obvykle to pěkně roztočily i další krásky, Hanka Mašlíková s Agátou Hanychovou. Vnadné modelky potěšily přítomného herce Zdeňka Podhůrského, kterému jen lezly oči z důlků.

Focení povoleno, ale bez intimních partií
Kateřina přitom nemusí mít strach, že by kvůli focení pro Playboy přišla o korunku královny krásy. Umělecké snímky fotografa Jana Tůmy jsou sice mnohem odvážnější, než ty předchozí, ale ve smlouvě s agenturou pořádající soutěž Miss ČR je zakotveno, že nesmí ukázat intimní místa. „Což se o pravdu nestalo,“ potvrzuje Sokolovská.

Fotky, na nichž loňská Miss ČR pózuje u vodopádu či leží v exotické přírodní scenérii obsypaná orchidejemi, tyto partie totiž rafinovaně zakrývají. Odvážné snímky, které vypadají, jako by byly pořízeny v divoké džungli, však byly vyfoceny v Praze. „Vznikly ve skleníku Fata Morgana, v botanické zahradě v Troji. Žádná exotika se tak bohužel nekonala. Snad příště...“ povzdechla si vášnivá cestovatelka Kateřina.

Zdroj: Korzo

Reklama