Bohatý program společnosti Mattoni bude probíhat na prostranství u karlovarského Vřídla. Každý večer se po dobu konání festivalu můžete těšit na živá vystoupení známých kapel a zpěváků s tím, že vstup bude opět zcela zdarma. Nebude chybět ani oblíbená Mattoni zóna, kde si budete moci pochutnat na skvělém jídle od varských Culinary a vyzkoušet legendární nealkoholické koktejly s minerální vodou Mattoni od těch nejvyhlášenějších barmanů.

646220bf5d5e6obrazek.png

Na co se můžete těšit? 

Každý večer od 18.00 do půlnoci vystoupí na Mattoni podiu tři hudební interpreti. V minulých letech se objevili například Aneta Langerová, Tomáš Klus nebo Lenny. Letos se mohou návštěvníci těšit například na Midi lidi, Tata Boys, Meky Tribute, Ewu Farnou, D.Y.K. a mnoho dalších.

Na prostranství u Mattoni stage se vejdou stovky lidí, ostatní mohou koncerty sledovat na vystavených LED obrazovkách před Vřídlem, či si dopřát aspoň akustický zážitek. V minulých letech si návštěvníci Mattoni program velmi oblíbili, o čemž svědčila maximální vytíženost areálu každý večer festivalového týdnu.

Během dne slouží prostranství před podiem jako ideální relax zóna pro všechny, kteří si chtějí dát dobré jídlo, ochutnat unikátní nealko koktejly a nabrat síly v příjemných lehátkách. Mattoni je také hrdým propagátorem cirkularity, proto si mohou příchozí vyzkoušet přistavený zálohomat na PET lahve a seznámit se s aktivitami, které Mattoni v rámci festivalu realizuje s cílem zajistit větší ekologickou udržitelnost celé akce.

646220bad807eblobid0.png

Mattoni a cirkularita na KVIFF

Partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary – minerální voda Mattoni se letos během konání festivalu postará o cirkulární řešení pro nápojové obaly. Společně s iniciativou Zálohujme.cz, jejímž je společnost Mattoni 1873 zakládajícím členem, připraví několik ECO life pointů, kam návštěvníci mohou odevzdat prázdné PET lahve a plechovky. Ty se za rok na festival vrátí zrecyklované.

www.mattoni.cz
64622075ca3cfobrazek.png

Reklama